Přejít na obsah

Elektrické sklápanie spätných zrkadiel.


redboss001

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 18 hodinami, Aleš_BX napsal:

cvaká všem, těm co ne, tak si už zvykli, nebo to prostě nevnímají.... je to vlastnost....

Neni to vlastnost ak v nom pocas otvarania a yatvarania pukoce a vydava zaujimave zvuky. Na buduci tyzden idem na vymenu vramci zaruky. Treba si skontrolovat ci to robi aj druha strana. Skusim dolozit aj video. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já už to mám už uznané jako reklamaci,udajně se budou měnit celá zrcátka přijeli se na to podívat soudruzi z boleslavi. Ještě reklamuju pisty kufru tam čekám na vyjádření hlav pomazaných. Tedy týka se to S III jestli to někomu pomůže.

Editováno: , autor: AntonioB721
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí 3.9.2018 jsem odevzdával navečer auto na garanční prohlídku po 30.000 km a jedna z věcí, kterou jsem požadoval řešit bylo "cvakající/přeskakující" levé zrcátko.

Prý se na to podívají.

Dnes při vracení auta mi bylo řečeno, že ŠKODA o tomto problému ví (údajně jde o problém v nějakém kluzném prvku), zrcátka postupně začínají měnit, ale k uznání potřebují video se zvukem, na kterém bude patrné cvakání v zrcátku.

Takže kdo to chce reklamovat/vyměnit, tak si to natočte a pak hurá do servisu. Mně se to momentálně zlepšilo, cvakne v tom tak jednou, dvakrát a to je prý na uznání málo. Až se to zhorší, tak se prý mám ozvat.

Dnes prý do servisu přišli další tři lidé se cvakajícími zrcátky, inkubační doba zřejmě skončila a začíná se to objevovat.

 

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Špatně jsem se vyjádřil - nemyslel jsem svolávací akci v tom smyslu, že by mi přišel domů dopis, ať se dostavím k výměně mechanismu, ale spíš to, jestli uznává ŠA ty případy, kdy se majitel ozve sám. Ale nedělám si iluze, jako daleko horší mi přijde dlouhé startování studeného motoru, o kterém ŠA údajně taky ví a nic s tím nedělá... 

 

P.S.: tím extra vláknem myslíš o tom jak fungují svolávací akce, anebo přímo řešení toho praskání v zrcátkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...