Přejít na obsah

porucha motoru ,netáhne


martim

Doporučené příspěvky

Dobrý den chtěl bych se zeptat, mám škoda superb 1.8 tsi kod motoru CDAA rv.2011najeto 170xxxkm. Auto mi netáhne tak jak by mělo a píše to poruchy :  Dřívější nastavení předstihu vačkové hřídele (řada válcu 1) a rozvod tlaku paliva (tlak moc vysoký) auto špatně startuje, docela dlouho točí než chytne !!! rozvody jsou vyměněné+nastavovač vačky aji s ventilem. nemuže mi někdo poradit? v servisu si stím už nevý rady a já potřebuju auto. Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Hanys.cz napsal:

Ano začalo to dělat po rozvodech +se tam dělala hlava a písty a po poskládání to děla toto , před tím žádný problém akorát to žralo na 2000km 2l oleje , jinak rozvody a vše znovu překontrolované a vše se zda Ok . Po změření tlaku oleje to ukazuje při teplem oleji 1.2bar na volnobeh ale při jízdě to sice jide nahoru ale ve stejných otáčkách když je tam 3bar tak to spadne až na 1.6 bar 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, martim napsal:

rozvody jsou vyměněné+nastavovač vačky aji s ventilem. nemuže mi někdo poradit? v servisu si stím už nevý rady a já potřebuju auto.

Kolik CDAA už dělali, to bylo jejich první, že? K tomu nastavovači, že ho měnili, to je info od nich nebo si to myslíš sám? Je to samozřejmě na reklamaci, a pokud si s tím umělci neví rady, tak to musí nechat na svý náklady spravit u někoho, kdo ví, když se do toho pustili a neví ....

před 4 hodinami, martim napsal:

jinak rozvody a vše znovu překontrolované a vše se zda Ok . Po změření tlaku oleje to ukazuje při teplem oleji 1.2bar na volnobeh ale při jízdě to sice jide nahoru ale ve stejných otáčkách když je tam 3bar tak to spadne až na 1.6 bar 

Takže po kontrole už je vše OK? Asi ne, že? A pokud ano, tak to špatně složili a po kontrole nepřiznali ...

S tím tlakem oleje je to OK, na volnoběh hodnota OK, ale to další líp popiš, z toho cos napsal nejsem moudrej :o

Správně má až do cca 3000-3500otáček držet tlak kolem 2bar, při jejich překročení se olejové čerpadlo přepne a začne tlačit cca 3,5bar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...