Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

Používáte někdo Škoda Connect? Funguje vám ovládání nezávislého topení / větrání přes appku?

 

Já vidím stav vozu, všechna data, polohu a můžu i rozhoukat auto na dálku, ale zapnutí topení mi nefunguje, když kliknu na Start, nic se nestane, žádná chybová hláška, ale topení ani větrání nenastartuje.

 

IMG_5B268763702E-1.jpeg

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Habi001: S-PIN mám vygenerovaný a v appce mám povoleno používat jej pro nezávislé topení viz. screen... Kdybych ho neměl, asi by mi nešlo ovládat aní vzdálené blikání a houkání? Ale nepamatuji se, jestli se případně někam zadává při párování nebo tak...

 

siroma: to u nás to stojí méně, nemůžu najít kolik, protože to mám předplacené do 2019 a proto mi to nejde prodloužit, ale fakt to stojí tolik?

 

Image-1.jpg

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, prosím o radu se Škoda connect aplikací v mobilu. Nezobrazuje se mi vůbec nic jen typ motoru, převodovky a funguje jen plánování tras. V autě Connect funguje po připojení WLAN přes hotspot z mobilu . 

Tak nevím jestli dělám něco špatně nebo to prostě nefunguje. Jde mi hlavně o zobrazování spotřeby a údajů z tras.

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e-call je povinný pro nově homologované vozy od roku 2018, tuším někdy na jaře.

 

Pokud má Škodovácké auto systém tísňového volání má connect, otázka jestli je aktivní nebo ne.

Super a Kodiaq ho mají zdarma na rok ve standardu.

Ostatní vozy mimo Citigo za příplatek na 3 roky a pak se dá prodlužovat.

 

@Plzeňáček, pokud není z výroby tak to dodělat nejde.

Pokud to má vůz z továrny je tam OCU jednotka s virtuální simkartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, ale ta jednotka s virtuální simkartou je tam vždy kvůli povinnému e-callu. Takže je jenom otázka, jestli přes ni tečou i případná data škoda connectu, nebo jestli je tam další OCU jednotka pro škoda connect zvlášť.

 

Protože chápu, že by to třeba škodovka nechtěla aktivovat zpětně z obchodního hlediska a bylo by tam jenom softwarové omezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Přestal mi fungovat škoda conect.
Už tři dny se nepřipojuje. nepomohl restart telefonu, restat alikace. V autě svítí zeměkoule červeně. 

V menu na Skoda connect nejde odebrat Uživatel. ... píše že nejde spustit Download profile.

Ve výpisu  "Skoda conenct online" se pořád jen točí kolečno, a nenapíše to žádný log.

 

Neměli by jste nějakou radu?

 

Bylo prima tím pouštět nezávislé topení, a podívat se na ujeté kilometry. Ale zároveň to zlobí dost často. Je to taková služba ... zadarmo drahá.  Myslím že by ji měla Škoda dávat zdarma všem jako bolestné za ty všechny vrzající věci v autě a podivnosti.

 

Musím říct že SIII není obyčejná věc. Je to zvukomalebný stroj s vlastním názorem a duší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zemegula cervene svieti ak nema auto pripojenie k internetu (sim/wifi), pricom vsak niektore funkcie Skoda Connect ocividne vyuzivaju konektivitu cez eCall SIM. lebo v Skoda Connect vidim info o aute aj bez toho aby som mu daval extra konektivitu (ta je vsak potrebna pre infotainment online a mozno dalsie moduly)

mozno blba otaszka. ako stare mas auto? neuplynul rok? (prvy rok je Skoda Connect aktivne, no potom je potrebne si zan platit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hláška viz obrazek 'Spojovací modul download nejde spustil'.
Nešlo ani volání na info nahoře tlačitkem ne stropě.

Nepomohlo ale udělal jsem:
-Tovární nastavení
-Odebrání auta z profilu na webu
-smazání profilu na webu

Pomohlo:
- vypnout baterií na 30 minut
Ale udělal chybu. Při odpojení nechal otevřené okna.

Tak všechno znovu:
- zavřít okna
-Odemknul
- počkal až nic nebude svítit a vrčet
-Odpojit baterku (nejdřív minus potom odpojit plus)
-Po 30 min připojit zpět
-Přidat auto do profilu přes VIN
-v autě udělat registraci přes číslo co vygenerovala škoda connect (stačila mi aplikace v mobilu)
-Volant vytočil několikrát nadoraz na obě strany. Zmizela kontrolka volantu.
-Kalibrace oken (z manuálu) :
Aktivace ovládání oken
› Zapněte zapalování.
› Povytáhněte za horní hranu příslušné tlačítko a zavřete okno.
› Uvolněte tlačítko.
› Opět povytáhněte a přidržte příslušné tlačítko na 1 s.
-Udělal jsem to i pro okna dole.
Pak už jen zkusil že dálkác normálně stáhne a vytáhne všechna okna.

Příště už budu vědět že mám rovnou vzít klíč desítku a vrhnout se na baterku. :-)

Díky za všechny rady zkušeným matadorům zde ze kterých jsem čerpal.
404c9b360129a92723f8e35cddc60fc9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...