Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

On 12/23/2020 at 7:12 AM, LukášCBR said:

iOS/Android? Na iOS bohužel stále nic nevychází. Vím, nemám mít to přihlouplé jablko, ale přeci jen :-). 

  hele na iOS to mam od minuleho tydne, hned co skoncila stara MySkoda a Connect se prejmenoval na MySkoda

On 12/23/2020 at 1:50 PM, guest100 said:

 

digitální serviska není zatím ani v Androidí aplikaci, nebo špatně hledám?

 

Nyní jde do nové aplikace MyŠKODA přidat i auto bez ŠKODA Connect, dokonce tam pro možnost přidání vidím i svá bývala auta, ale jde tam pouze naplánovat servis, poslední servis tam nikde nevidím. To samé i auta se ŠKODA Connectem

No mne hlavne prijde, ze ve starem appce Connect jsem myslim videl alespon data servisu, po slouceni myskoda a connect to tam nikde nemuzu absolutne najit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2020 na 21:12, Patrik1971 napsal:

Od premenovania na MYSKODA behom 2 tyzdnov uz asi 3tia aktualizacia.Asi to konecne vychytavaju a napocudovanie konecne dobre,lebo kurenie a spojenie s autom na dialku konecne funguje spolahlivo.

 

tak to máš kliku, mě ne... ze dnešního odpoledne

 

asi to Etnetera nevzala za dobrý konec

 

IMG_1607.PNG

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, to vim, ale nedozvedel jsem se od Skody, jakym zpusobem (zda je nutny Mirrorlink) se nova aplikace k vozu pripojuje. Vubec pro me neni nutne se s autem spojovat, Skoda Connect jsem nikdy nepouzival, chctel bych mit v telefonu jen informace, ktere byly ve stare aplikaci, bohuzel ta nova me nuti se spojit s autem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, neprisel jste uz nekdo jak rozchodit(pridat-aktivovat) auto do nové aplikace “myskoda” .....? 
U me to cele koncí u toho abych se pripojil k autu, ale kdyz to udelam, tak se nic nestane a  v Carplay aplikace Skoda nic nedela 🤷‍♂️

59A7D15D-6DA6-4058-B703-54A40683C025.png

Editováno: , autor: martkawa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pomohlo aplikaci vypnout (restartovat), pak se připojit přes SmartLink, spustit aplikaci v telefonu (chtělo to znovu se přihlásit do účtu Škoda Connect) a pak se to povedlo spustit i přes CarPlay. V prostřední CarPlay aplikace zcela nevyužitelná. Nabízí pouze jednu obrazovku s aktuálními jízdními daty a na výběr jsou tři typy zobrazení (dynamický, sportovní, normální).  Možná je to ale odvislé od výbavy vozidla a typu infotainmentu. Dnes to vyfotím a dám sem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím pomoc. Ani zaboha nevím kde v Amundsenu najdu cíle co jsem si poslal do auta.

U O3 FL jsem si v aplikaci nastavil trasu a poslal to do auta. V autě jsem se přes hotspot připojil a v cílech si zvolil online a viděl jsem vše co jsem si přes mobil nastavil.

 

S3 MY2021 beru, že je online pořád, takže otevřu aplikaci udělám stejný úkon jako předtím, pošlu si to do auta a v autě kliknu na navigací (Amundsen) a ani zaboha to tam neumím nikde najít, proklikal jsem vše co se dalo a prostě to v autě nevidím. Nehledě na to, že ta navigace je nepřehledná jak kráva. To je poprvé co jsem fakt bezradný a neumím to ani zahovno sprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na skoda-connect.com, v sekcii Plánovač trás je ikona s otáznikom. Po kliknutí sa zobrazí Pomoc a tam je uvedené:

"Prečo nie je možné posielať ciele cesty do vozidla? 

Momentálne pracujeme na uvedení tejto funkcie. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti a ďakujeme vám za trpezlivosť."
To sa asi načakáme...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A takto to vypada,ked vcas nepredlzite licenciu....

Hlavne pozor na sposob platby na predlzenie....kartou online to predlzi ihned.Mne to tentokrat neslo,hadzalo chybu,tak som spravil prevodom na ucet a uz cakam 3ti den a nic....pisu tam dokonca o 10tich dnoch🤪..to tam snad niekto tie peniaze nesie osobne😅😅😅

Screenshot_20210117-094409_MyKODA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...