Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

Jen pro info, spojení s internetem vytvořeno přes mobil (ano, už vím, že Amundsen to sám neumí), planetka trvale bílá. Na požadavek stát se hlavním uživatelem chvilku přemýšlí a pak nic. Takže nelze dokončit registraci vozidla do škoda connect. Po restartu infotaimentu beze změny.

Opakovaně si ve škoda ID nastavuju jako jazyk češtinu, protože po každém přihlášení je tam vrácená angličtina. Potom dokola ve škoda connect na mě pořád vyskakuje angl., při kliku na přeložení stránky to vyhodí hlášku - identifikován jazyk čeština. Co to jako je?

Kašlu na to, už bez nervů, v klidu, rezignace. 

Editováno: , autor: Světlonoš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim vas, 

prosim o radu ohladom Skoda connect. 

Kupil som S III r.v 10/2017 a potreboval by som spojazdnit Skoda connect.

Momentalne mi vypisuje chybove hlasenie vid obr.

Infotainment mam Columbus. 

Mib 2.5 neobsahuje slot na SIM, iba 2x SD.

Podla info, ktore som nasiel na nete by Columbus s MIB 2.5 mal obsahovat eSIM.

Staci mi tato eSIM na to aby fungovali sluzby Remote access alebo potrebujem USB LTE modem na pripojenie k internetu ?

Dakujem.

IMG_20220505_190934_1.jpg

IMG_20220515_203430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sim kartu tam nedám, lebo tam nemám slot na Sim.

Hotspot z mobilu mi nepomôže, keď chcem využívať funkciu vzdialeného prístupu cez mobil. To by som musel nechať v aute mobil so zapnutým hotspotom.

Zaujímalo ma, či ten vzdialený prístup nefunguje cez eSim kartu, ktorá by mala byť súčasťou MIB ( Columbus)

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj bezprostředně poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eSIM byla u všech, rozdíl byl v rozsahu služeb, které běžely přes zabudovanou eSIM a přes externí data (vlastní SIM ve slotu, hot-spot anebo rSAP).

 

u MIB 2.5 běžel přes eSIM jen vzdálený přístup do auta, ale pro dopravní informace bylo potřeba vlastní datové připojení (vlastní SIM ve slotu, hot-spot anebo internet přes rSAP)

 

u MIB 3 již běží vše přes integrovanou eSIM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam zaplatenu skoda connect, nemam v aute vlozenu SIM (nevidim v tom dovod) a ukazuje mi, kde je auto + ine veci s tym suvisiace. Cize pokial si zaplatis applikaciu tak nevidim tam problem.

Nemas tam moznost mat na mesiac zadarmo pouzivanie? Ak ano, tak skus ci je to to co od toho ocakavas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martin_V napsal:

ja mam zaplatenu skoda connect, nemam v aute vlozenu SIM (nevidim v tom dovod) a ukazuje mi, kde je auto + ine veci s tym suvisiace. Cize pokial si zaplatis applikaciu tak nevidim tam problem.

Nemas tam moznost mat na mesiac zadarmo pouzivanie? Ak ano, tak skus ci je to to co od toho ocakavas...

dik...toto som potreboval vedieť 👍

 

mesiac zadarmo mi neponúka, nie je to už nové auto, ale ponúka mi zvýhodnenú cenu kativacie za 39€.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Martin_V napsal:

ja mam zaplatenu skoda connect, nemam v aute vlozenu SIM (nevidim v tom dovod) a ukazuje mi, kde je auto + ine veci s tym suvisiace. Cize pokial si zaplatis applikaciu tak nevidim tam problem.

Nemas tam moznost mat na mesiac zadarmo pouzivanie? Ak ano, tak skus ci je to to co od toho ocakavas...

Ešte prosím ťa s akou presnosťou ti ukazuje polohu auta? Dá sa to používať tak, že si môžeš skontrolovať či ti niekto neukradol auto z garáže alebo z parkoviska ?

Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Heno69 napsal:

Ešte prosím ťa s akou presnosťou ti ukazuje polohu auta? Dá sa to používať tak, že si môžeš skontrolovať či ti niekto neukradol auto z garáže alebo z parkoviska ?

Vďaka.

Uplne si nemyslim ze tohle bylo super na hledani ukradeneho auta. Tohle auto nepude krast nejak smudla co jde okolo takze co prijde tak prvni co udela odpoji tuhle paradu a auto se bude hlasit jako offline 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 hours ago, Heno69 said:

Ešte prosím ťa s akou presnosťou ti ukazuje polohu auta? Dá sa to používať tak, že si môžeš skontrolovať či ti niekto neukradol auto z garáže alebo z parkoviska ?

Vďaka.

Vies si nastavit aj "notifikacie o oblasti", cize ak auto odide z oznacenej oblasti, appka ti to zahlasi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Heno69ako uz napisal Deliberator, polohu ukazuje presne, takze o toto by som sa nebal. Ja mam sice VAM (ano viem, ze to nie je 100%), no pozriem sa niekedy rano do app, ci mi auto parkuje pred domom (ked som lenivy ist na balkon). Ja si pozeram vyvoj spotreby (nejazdim na spotrebu, cize si pozeram dlhodobu iba) a ci som nenechal otvorene okno a ci je auto zamknute. Zas appk-ka mava vypadky, takze niekedy sa k udajom proste nedostanes cez mobil

@titaniussom nevedel, ze sa da ist aj cez googlemaps. Cize ked mam v aute SIM, tak mi to nacita? Musim mat v profile to mobilne cislo uvedene alebo ako to prosim funguje? Pripadne link na to

@skdh - to pises o app skoda connect alebo google maps ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...