Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, danno1771 napsal:

Treba ísť do Nastavenia > aplikácie > Škoda aplikácia > pamäť > vymazať vyrovnávaciu pamäť a vymazať úložisko. Po tomto stačí spustiť aplikáciu opäť sa prihlásiť a už bude fungovať bez problémov.

...ano, je to tak. Na starém Samsugu S7, jsem to musel takto dělat cca 1x za čtrnáct dní, jinak to bylo děsně pomalé a většinou to končilo úplným neúspěchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, danno1771 napsal:

No tak to je paráda to zrkadlenie by som bral. Najlepšie že dobíjanie mam v aute ale telefontu podporu nemá :D

Každý má podporu bezdrátového nabíjení, když mu pomůžeš... Stačí dokoupit dobujeci modul, který zapojí do USB a máš ho pod krytem, manželka má takto na Samsungu Galaxy A51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, danno1771 napsal:

No tak to je paráda to zrkadlenie by som bral. Najlepšie že dobíjanie mam v aute ale telefontu podporu nemá :D

Něco takového

 

https://www.sunnysoft.cz/zbozi/168PCI-498/nillkin-magic-tag-adapter-pro-qi-bezdratove-nabijeni-usb-c.html

 

Ale pozor na ty z Aliexpresu a pod. Dávají malý proud a některým telefonům to nestači. Chce to vyzkoušet někde na prodejně nebo objednat a případně vrátit. Manželka má ten Nillkin, je drahý, ale funguje. 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, danno1771 napsal:

Tak to je zvláštne, tak potom len vyskúšať manuálne vymazať všetky súbory a tak nainštalovať.

 

guest100: áno o tých moduloch viem ale to sa mi nepáči ja mám radšej keď je to od výroby ako také bastlítka dorábať.

Netreba dorabat,bastlit,staci iba do konektoru v telefone zapojit a nabijat.....mam tiez od Baseus a fici uplne vpoho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, stafa napsal:

Aj kešku som zmazal, aj úložisko, aj som 2x preinštaloval a stále nič... Proste to padá... Predtým mi to šlo bez problémov...

No nič, popremýšľam, až sa vrátim z práce...

Takže, pomohla až finta zo starých čias: uninstall - restart - install

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, čakám na Superba a potrebujem si ujasniť jednu vec. Auto sa dokáže automaticky pripojiť na exitujúcu Wi-Fi sieť ak je v jej dosahu a následne budú fungovať všetky vecičky ako Škoda Connect, ovládanie na diaľku, aktualizácie softvéru, a pod.? Auto nám totiž bude parkovať väčšinou v podzemnej garáži kde nie je žiaden signál (2 podlažia pod zemou), a inštalácia WiFi bude asi schodnejšia cesta než nejaký 2G/3G repeater.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pokud budes v dosahu wifi, pripoji se a je to, jak pises. cile online, vyhledavani v navigaci na googlu, aktualizace online apod .. 

eSIM slouzi pro nektere sluzby skodaConnect. ale ne vsechno funguje bez internetu v aute.

 

mimochodem, ta online aktualizace taky zadna vyhra .. trva to a je toho moc. mapy clovek stahne na kartu. dalsi aktualizace zadne (alespon mi) neprisly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, deto said:

Auto ma v sebe eSIM s datami (LTE).

eSIM s LTE mi je v podzemnej garáži bez mobilného signálu na dve veci.

hamoun, ak to auto zvládne tie aktualizácie bez toho aby som ho pri tom musel strážiť, t.j. keď je zaparkované, je mi úplne jedno ako dlho to trvá. Ak pri tom ale musím sedieť, tak to fakt nie je ideálny stav. Keď si písal, že nie všetko funguje v aute bez internetu, čo si tým myslel? Ak zabezpečím Wi-Fi pripojenie, tak tam samozrejme bude pripojenie aj na internet. Alebo sa to nejak vylučuje s možnosťou mať aktívnu aj eSIM, prípadne niektoré služby/funkcie sú dostupné výhradne cez eSIM pripojenie?

Inak na internete je milión recenzií samotného auta, ale tieto veci okolo Škoda Connect nie sú poriadne vysvetlené nikde. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene .. tak to nefunguje. auto se k siti (at uz wifi nebo pres vlozenou SIM) pripoji pouze pri zapnutem zapalovani. a zustane pripojene, dokud tam sedis (mozna to "chcipne" uz pri vypnuti zapalovani ... ) ...

ja stahoval 1x online mapu ceska a pak slovenska a trvalo dlouhy kus cesty .. no des .. 

tak jsem online aktualizaci map zavrhnul .. 

 

nektere sluzby jedou pres eSIM nezavisle na pripojeni ...

... ale presne rozliseni nevim. pri zaplaceni skodaconnect uz jsem mel v aute SIMku ... 

... kolega SIM nema a webasto pres telefon ovlada taky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, je potřeba rozlišovat, zdali se jedná o MIB 2 anebo o MIB 3 - zde předpokldám, že e1. hovoří o novém autě, takže v jeho případě se bude jednat o MIB 3.

 

MIB2 potřeboval pro některé funkce aktivní "externí" připojení k internetu - externí SIM kartu, připojení k hotspotu anebo sdílení internetu z mobilu přes rSAP. Toto připojení používal např. pro on-line dopravní informace, on-line aktualizaci map. Přes vestavenou eSIM běžela jen data pro zobrazení stavu auta ve Škoda Connect

 

MIB 3 využívá vestavěnou eSIM i pro dopravní informace a aktualizaci map. Externí připojení k internetu je potřeba jen pro on-line rádia a přístup např. ke google kalendáři v menu. Už zde ale bohužel není možnost využívat např rSAP, jednotka nemá ani slot pro externí SIM kartu, takže jedinou možností je zakoupit datový balíček od Škodovky (poměrně drahý), anebo připojit infotainment k externímu hotspotu (vytvořenému např. mobilem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ještě to napíšu tady, třeba bude někdo vědět. Chci aktualizovat software on-line a naskočí mi toto. Veškeré licence mám zaplacené a když chci aktualizovat mapy tak to sice jde, ale nenabídne žádné i přes to, že na update portálu naskočily novější. Navíc v Navigací mám ještě stále Google Earth, který prý už dávno není dostupný a aktualizace softwaru ho má smazat z nabídky, protože stejně nefunguje. 

 

14A938F9-196B-42DC-8C16-02D538BA0CE1.jpeg

C5C10619-6BED-49D3-8CF7-6FDECC1A3200.jpeg

19D7D058-FEEC-4CB5-A521-C4C4525B42F1.jpeg

63E3D064-19E8-4FBA-8859-7223414EC7E3.jpeg

7D22024A-570C-4C51-A6DD-1CA669ADC441.jpeg

7D094F9F-7C0D-41A1-9DFE-7B82CDDD3673.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik @stafa

nedavno mi neaktualizovalo udaje v appke z auta a teraz toto uz par dni... som si myslel, ze dalsou aktualizaciou appky sa to napravi, ale aj ta teraz bola a nic, tak som ju odskusal odinstalovat, restartoval fooon, nainstaloval ju a uz ide... to vymazanie vyrovnavacej pamate a uloziska nepomohlo

Screenshot_20211128-212829.png

Screenshot_20211128-211947.png

Editováno: , autor: Vladimír Bugár
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...