Jump to content

Škoda Connect

Recommended Posts

před 6 hodinami, Heno69 napsal:

Ešte prosím ťa s akou presnosťou ti ukazuje polohu auta? Dá sa to používať tak, že si môžeš skontrolovať či ti niekto neukradol auto z garáže alebo z parkoviska ?

Vďaka.

Uplne si nemyslim ze tohle bylo super na hledani ukradeneho auta. Tohle auto nepude krast nejak smudla co jde okolo takze co prijde tak prvni co udela odpoji tuhle paradu a auto se bude hlasit jako offline 

15 hours ago, Heno69 said:

Ešte prosím ťa s akou presnosťou ti ukazuje polohu auta? Dá sa to používať tak, že si môžeš skontrolovať či ti niekto neukradol auto z garáže alebo z parkoviska ?

Vďaka.

Vies si nastavit aj "notifikacie o oblasti", cize ak auto odide z oznacenej oblasti, appka ti to zahlasi

• Like 1

@Heno69ako uz napisal Deliberator, polohu ukazuje presne, takze o toto by som sa nebal. Ja mam sice VAM (ano viem, ze to nie je 100%), no pozriem sa niekedy rano do app, ci mi auto parkuje pred domom (ked som lenivy ist na balkon). Ja si pozeram vyvoj spotreby (nejazdim na spotrebu, cize si pozeram dlhodobu iba) a ci som nenechal otvorene okno a ci je auto zamknute. Zas appk-ka mava vypadky, takze niekedy sa k udajom proste nedostanes cez mobil

@titaniussom nevedel, ze sa da ist aj cez googlemaps. Cize ked mam v aute SIM, tak mi to nacita? Musim mat v profile to mobilne cislo uvedene alebo ako to prosim funguje? Pripadne link na to

@skdh - to pises o app skoda connect alebo google maps ?

Posted (edited)

Tak skoda connect konecne funguje, dakujem vam za rady.

Sice na displeji je stale hlaska Porucha Skoda connect ale vzdialeny pristup funguje.

Edited by Heno69