Jump to content

Recommended Posts

Som v soku,ked to citam,ake s tym mate trable,ale mne vsetko funguje od posledneho velkeho padu apky v celom VW uplne bezchybne.Nechapem,od coho to zalezi....

A to se našli takoví blázni, kteří touží po možnosti dálkového odemčení přes aplikaci. Asi netřeba více komentovat.

Edited by jaroslav75
  • Like 1

Nevim co by mohlo byt spolecnym jmenovatelem. Mam Karoq modelovy rok 2020, 2.0TDI, 4x4 AT. V takovych 80-90% se nepodarilo pres apku aktivovat nezavisle topeni. Casto aplikace vyzaduje prihlaseni a vetsinou s tim souvisi tovarni nastaveni karet v aplikaci. HW apple iPhone 8plus iOS 13.2.2 verze aplikace 3.1.7

A to se našli takoví blázni, kteří touží po možnosti dílkové odemčení přes aplikaci. Asi netřeba více komentovat.

Asi jsi měl na mysli “dálkové” odemčení, na kterém nevidím nic špatného a ani bláznivého. Funkce jako taková nemá nic společného s neschopností vývojáře odladit aplikaci do dlouhodobě funkčního stavu.

Ano jistě, diky za opravu automatické opravy textu.

Také bych na tom neviděl nic špatného a bláznivého, kdyby bylo na tento systém stoprocentní spolehnutí. Což není a nevěřím že někdy bude. Jsou i jiná rizika než neodladěnost aplikace a je jedno jestli té mobilní nebo webové.

Ani se nebudu divat na smluvni podminky. Predpokladam, ze zadna garantovana dostupnost tam nebude.

V rámci ŠC má zákazník právo maximálně na omluvy ze strany ŠA. Od 02/2017, co auto mám, nefungoval ŠC snad ani jeden týden bez chyby. O tomto výpadku, který proběhl v tomto období ani nemluvím. Placená služba zcela o ničem. To mají tak neschopné IT? Myslel jsem, že u nás ve firmě je to, co se týče IT, katastrofa, ale ŠA je předčila . A těch peněz, co dostala zaplaceno od zákazníků.

Heuréka, dnes ráno zafungovalo zapnutí nezávislého topení. Škoda jen, že vím, že to byla jen chvilková "náhoda" :(

Já jsem se nakonec rozhodl ŠC smluvně ukončit. Nemá cenu v tom pokračovat, dokud to skutečně nebude fungovat tak, jak má.

před 2 minutami, Vytlacil napsal:

Já jsem se nakonec rozhodl ŠC smluvně ukončit. Nemá cenu v tom pokračovat, dokud to skutečně nebude fungovat tak, jak má.

Já jsem majitelem Škodovky cca 3,5 měsíce. Ovšem dost mě šokovala informace, že už od roku 2017 to spíše nefunguje než funguje. Pokud to tak půjde dál tak funkčnost je v nedohlednu. Doufám a pevně věřím, že ne... :)

• Downvote 1

Já jsem 2x podstoupil různé testování, úpravy, výměny modulů a po třetí už fakt ne.

Ahojte

Rozmýšľam nad kúpou Licencie INFOTAINMENT ONLINE

Ale ako to tu tak čítam, tak mam obavy... 

Oplatí sa ju zakúpiť? 

Alebo aj tá je obcas nefunkčná, a nefunguje na 100%?

Ďakujem 

Edited by titanius

Nechci to zakřiknout, ale dnes po dvou měsících mi aplikace i e-mail nahlásily opuštění oblasti a překročení rychlosti. 

Ano ,dnes mi také po dlouhé době došlo oznámení i email o opuštění oblasti.  Také jsem si všiml nového webového vzhledu. Jen nechápu proč tam chybí posledni parkovací pozice.!! 

psal jsem to včera k O III: Není tam toho povícero, dnes jsem si psal s podporou, pracují na tom, není tam ani nastavení oblastí, ani rychlost ani poslední parkovací pozice. Také jsem jim zkritizoval pouze tmavý motiv, nechápu proč, když konfigurátor umí tmavý i světlý motiv. Stejně je to trapné, když kdysi Windows Phone přišly s tmavým motivem, to bylo křiku a odporu, pak s tím přišel xOS a najednou je to in.

Od podpory jsem zatím odpověď nedostal.

Hlavně zmizela možnost zapnout nezávislé topení. Podle infolinky prý o službu nebyl zájem. Já to v zimě používám skoro denně, protože v kanceláři mám mizerný mobilní signál, takže mobilní aplikace víc nefunguje než funguje. Nechápu, na co potřebuje na těch pár bitů 4G se skoro plým signálem. Na EDGE se mi totiž app s autem nespojí skoro nikdy.

Nechápu, aby webová aplikace, která je pro všechny dostupná, umělá míň než ta mobilní, to je opravdu vrchol trapnosti vývojářů nebo vrchol jejich neschopností, neb to vždy byvá přesně naopak, a to i díky tomu co píšeš. Nehledě na to, že aplikace múze být a je omezena verzí mobilního systemu atp. No děs.

Mám to jen kvůli topení. A tak 3/5 se nespustí. Auto i mobil stojí rozhodně ve výborném signalu. Je to usměvné. I pes co má na obojku GPS se SIM kartou se připojí spolehlivěji. A váží to 100g.
Myslím že by to ŠKODA měla rozdávat zdarma. Se slovy "Třeba vám to někdy udělá radost". A když ne, nevadí. Klidně v aplikaci můžou být i reklamy. Třeba by to zaplatilo ten zdarma provoz neprovoz.

• Upvote 2

Zdravim. Mam auto v zarucnom servise a cez skoda connect som pozeral kde sa nachadza, resp. co sa s nim deje. Dnes mi vecer vypisal program, ze Sluzba bola vo vozidle deaktivovana, tym padom je vozidlo offline a nemam o nom ziadne info. Chcem sa opytat ci je to normalne, alebo...

Takze je to tym ze je skoda connect nefunkcny? Program sa ale tvari ze funguje.