Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

Třeba tam dodělají i takové to sledování výkonu, a sílu brždění, přetížení. Na to byla ta aplikace s mirorlinkem super zajimava. Ted mi nejde, kdyz odstranili Mirorlink ze samsungu. A asi to opoušttějí obecně všichni.  Ale asi je to náročnější to tahat přes eSIM kartu někam do cloudu. Tak v to moc nedoufám.  Jinak nova 3.7 se mě zdá lepší. Zatím se chytá častěji a rychleji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/5/2020 at 8:59 PM, Weithfisto said:

Ahoj,

mam tedka nového SIII Fl 2021 a chce to po mě připojení kvůli personalizaci ke Škoda Connect účtu, vyplnil tedy e-mail a heslo kliknu na přihlásit a auto řekne ze se nepovedlo a konec. V apce mě to supa našlo ale chce to dokončit aktivaci v aute. 
 

mel někdo podobný problem? Dik

Mel jsem stejny problem. Jak jsem psal nad tvym prispevkem, opravili to az v servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je suverénně největší zoufalost co Škodovka pustila do světa a nejhorší je, že to tak funguje od 2015 a vůbec nic se nezměnilo. Každá jiná firma, které takhle funguje appka by už to dávno zabalila. Ten tým co na tom pracuje musí někomu sborem hulit péro, jinak si nedokážu vysvětlit, proč tam ještě ty lidi pracujou.

 

IMG_E147ADC8B693-1.jpeg

Editováno: , autor: Plzeňáček
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 12. 2020 na 18:55, guest100 napsal:

Původní aplikaci MyŠKODA již sice nejde stáhnout, ale stále funguje, předpokládám, že sloučení s novou aplikací MyŠKODA (dříve ŠKODA CONNECT) je otázkou další aktualizace, takže tam bude všechno pohromadě. Alespoň tak to bylo prezentováno.

Nefunguje. A žádnou aktualizaci nebo sloučení to nenabízí. 

 

Screenshot-20201213-053407.png

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Androidu už appka je a zatím to vypadá spíš na přejmenování Škoda Connect na MyŠkoda než na zbrusu novou aplikaci bez chyb. Nová hodnocení appky mluví za vše...

Na iOS to slíbili po 10. 12. a zatím furt nic. Nedivil bych se, kdyby byl problém v tom, že již existuje nějakou dobu indická MyŠkoda. Dle (opět super recenzí :)) se tam již spousta lidí snaží přihlásit a nejde jim to. Myslím, že Apple dvě stejně pojmenované aplikace nepustí, ale můžu se mýlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, stáhl jsem si novou aktualizovanou verzi MyŠkoda a v autě jsem se pokusil o propojení. Dostal jsem se až do bodu, kdy mi aplikace v mobilu vygenerovala 8-mi místný kód, který mám zadat do infotaimentu Colubus. A tady padla kosa na kámen, nevím jak dál. V aplikaci je uvedeno, že Columbus musí být napojen na internet. Propojení jsem tedy provedl pomocí hotspotu v mobilu, ale nic. Nenašel jsem podle návodu v mém Colubusu položku ŠKODA Connect (postupoval jsem podle návodu v mobilní applikaci). Nevíte jak tuto zobrazit nebo doinstalovat???

 

Mám OIII r.v. 5/2016

Editováno: , autor: bropol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám verzi 3.7, ale vůbec mi nefunguje, jednou mi napsala, že prý nemám smartlink a od té doby už přes CarPlay jenom problikne a nic nedělá. Předchozí verze mi jednou fungovala a po druhé mi napsala, že nemám kompatibilní telefon (Iphone XS). Za mě velmi neuspokojivá aplikace, která je plná chyb. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Patrik1971 napsal:

Od premenovania na MYSKODA behom 2 tyzdnov uz asi 3tia aktualizacia.Asi to konecne vychytavaju a napocudovanie konecne dobre,lebo kurenie a spojenie s autom na dialku konecne funguje spolahlivo.

iOS/Android? Na iOS bohužel stále nic nevychází. Vím, nemám mít to přihlouplé jablko, ale přeci jen :-). 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...