Přejít na obsah

Problém s elektrikou a svetlami


Matej31

Doporučené příspěvky

Auto komunikuje s RJ spolujezdcovych dveri (pres CAN), ktera potom komunikuje s RJ pravych zadnich dveri (pres LIN). Komunikace s RJ dveri spolujezdce ti funguje, takze resit cokoliv pred touto RJ je zbytecne. RJ zadnich dveri je pripojena jen a pouze pres LIN k prednim dverim. Takze pokud jde o komunikaci, chyba muze byt jedine v tom LIN vodici.

 

Dalsi vec je napajeni. RJ zadnich dveri je napojena na kostru u B-sloupku a dalsimi 2 vodici pres pojistky na svorku 30.

 

Pokud je napajeni i LIN vodic v poradku, uz nezbyva nic jineho, nez zavada RJ. Pokud vis, ze RJ zadnich dveri je v poradku, musi byt vadna RJ dveri spolujezdce. Nic jineho me nenapada... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Tak konečne sa mi podarilo pred pár dňami zohnať riadiacu jednotku spolujazdca. Vymenil som ju a všetko ide ako má.

Tak vám páni veľmi pekne ďakujem za ochotu a všetky rady. Hlavne tebe Lucas keby si nepovedal O tej prednej jednotke tak neviem čo ďalej :)

No mal by som ešte otázku. Kamarát mi skúšal nakodovať V centralnej elektrike v Byte18 svietenie smeroviek ako je pre americký region a pod. No po zmene mi prestali svietiť predné led DRL a nesvietia ani potom čo sa to nastavilo späť ako to bolo. Neviete  niekto poradiť čo s tým ?

Editováno: , autor: Matej31
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...