Přejít na obsah

Chybova hlaska - Vozidlo do servisu: vozidlo opuste jen v poloze P


TinoSK

Doporučené příspěvky

Najvacsia sranda je ze po napojeni diagnostiky po prichode domov nebolo nic v historii. Na zahranicnych forach som nasiel ze dost ludi s tym malo problem a jednalo sa o prepinac zamku polohy alebo nieco take ked mi to dobre prelozilo na stranke. Bol som len zvedavy ci niekto z SK, CZ ma s tym osobnu skusenost

Screenshot_20180718-172236.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádření zákazníka:

Na panelu přístrojů se může rozsvítit kontrolka elektroniky motoru.

Může se zobrazit textová zpráva:

Závada převodovky“; nebo

Závada: Do dílny. Opusťte vůz v pozici P

Vůz nejde zamknout.

 

 

 

Řešení? vyměnit komplet kulisu řazení za 15701kč s DPH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, chcem sa spýtať či viete niečo nové ohľadom hlášky... mne to tiež sem tam vypisalo ale včera keď som došla domov tak to svietilo... až dnes ráno keď som sa pohla tak to prestalo svietiť... Volala som do servisu tak pánko múdry premúdry.... a teraz neviem či to mám nechať tak alebo čo vlastne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj TinoSk po výmene máš pokoj? Mne tiež vyskakuje to hlásenie o chybe ale našiel som toto na nete tak neviem ci to ma význam meniť. 

https://docplayer.cz/41669665-Obsah-prezentace-technicka-servisni-konference-10-2015-pat-1-tsc-zpet-na-obsah.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte vsetci,

mam Octaviu III 1.6, kupena nova  04/2017 s DSG a tuto hlasku mi vyhadzuje uz cca 6 mesiacov, dnes som ju odfotil a zavolal do servisu a povedali mi ze na 95% mi vymenia kulisu, ale najskor ze chcu najskor robit diagnostiku. Idem tam na buduci tyzden, tak sa opat ozvem, ked to bude urobene.

Prikladam aj foto pre tych, ktory by to radi chceli / potrebovali preposlat servisu.

Pekny den!

20190531_001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to začalo také vypisovat tuto chybu. Do teď žádný problém. Problikne to jednou za 2 dny. A k tomu se objevila poprvé hláška o špatném dveřním snímači. Ale ta taky jen problikla a od té doby klid. Co to jako má být? Povolený konektor nebo přechodové odpory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...