Přejít na obsah

Špatné starty 2.5 TDI 114kw 2003


Drizzy

Doporučené příspěvky

Pokud je to 120 kw BDG je to rutinní problém je tohoto motoru. Je to EU4 s velkými tlaky na vstricich. Takže je nutné aby byl serizen perfektně dynamicky počátek vstriku, nové cidlo teploty vody, perfektní baterie a pak to nejdůležitější a tj startér. Po 200 tis km a 10 letech staří je kazdej před smrti nemá otáčky stačí o 50 ot za min a už jsou problémy. Takže jedine řešení nový bosch. Žádné repas apod sracky proste nový kus od bosche. Ročně resim cca 15 aut s tímhle problémem. Passat a6 A4 superby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Takže pánové přeji Vám krásný večer a chci poprosit o radu [emoji20]
 
Dopředu říkám 
 
V autě mám 5 novejch žhaviček a jedna je KO nejde vyndat .
A nová autobaterie vše děláno před týdnem .
A problém už trvá delší dobu ... Ještě před výměnou baterie .
 
A teď k problému : Ráno když přijdu k autu a je dejme tomu 0 stupňů venku žhavení mi blikne tak cca 3-4 sec a auto nastartuje OK. 
Ale jde mi o to že když jedu  1 km do obchodu nakoupit a vrátím se za 10 - 15 min zpátky k autu žhavení jen problikne a motor točí cca 10 sec a pak chytne a z vejfuku se vyvalí oblak bílého kouře . To samé dělá když je venku třeba 15 stupňů a já jedu třeba delší cestu kdy auto dosáhne teploty 90 stupňů  a já odejdu do práce na 5 hod a vrátím se z5 problém je tu znova . A tak prosím o pomoc :/ co to může být ??? Děkuji za všechny rady .
 
Jinak tento problém se děje hlavně když teplota motoru klesne pod 50 stupňů co je na palubce .
 
Motor : 2.5 TDI 
kW : 114
rv: 2002
Najeto : 215 tkm
Zdravím, jsem čerstvý majitel Superba s motorem 2,5tdi 120kw a mam úplně stejný problém. Mechanici neví co s tim. Přišli jste na to, jak to vyřešit? Díky

Zdeněk

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...