Přejít na obsah

Textilní koberečky


Blazin95

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No jsou delší, tudíž mají jiný tvar. A o to delší přece jde, ne? Mne by zajímalo, v čem by to bylo horší, kde to nepasusuje nebo naopak se to vejde. Nebo alespoň tu fotku s koberečky přes sebe, aby bylo vidět rozdíl. Pokud je ski1961 autorem fotky, mohl by to vědět, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 8. 2018 na 7:25, Martab napsal:

Rapid a Fábia mají minimálně jiný tvar spodní strany

No a to by mohla být výhoda, já mám ten černý plast pod sedadly špinavý a okopaný, delší spodní strana by to mohla chránit a navíc bránit svinstvu jít mimo kobereček.

Prostě si myslím, že by to chtělo prakticky zkusit zda by opravdu byl problém. Šedivá je veškerá teorie a zelený strom života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, oživím tohle staré téma. Rád bych na letní sezónu pořídil nové textilní koberce (originální). Ty stávající, které mám v autě od výroby už nejsou nic moc. Kvalita šla oproti O1 docela dolů 😊

A teď můj dotaz - v nabídce jsou dva typy koberců, a to standardní a Prestige. Protože ty Prestige stojí minimálně jednou tolik co standardní, chci se zeptat jestli se vyplatí připlatit, nebo jestli je to stejné a připlácí se jenom za vyšitý nápis Fabia 😊 Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...