Přejít na obsah

Zadné facelift Full LED svetlá na predface aute


wirer

Doporučené příspěvky

Ak niekto zatuzi po omladeni zadnej casti auta, nepozna prekazky :) chalan dobehol zo Ziliny (215+215km), 2 burky cestou, auto z roku 2015 v edicii Red&Grey s krasnymi bielymi kolesami... A vyse 70 000km na tachometri. Ale svetla ho zaujali okamzite, v piatok nam termin nevysiel, teda dnes namontovane behom chvilky ;)
Uz len zazelat stastnu cestu domov...

 

39091730_255290435111941_5831610271277252608_o.thumb.jpg.b6600eac8e064fa153986184bc379c2f.jpg 39193573_255290525111932_4577479696291201024_o.thumb.jpg.212a650341fbda03039315cee6af7786.jpg

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎01‎.‎09‎.‎2018 na 12:29, kvetosm napsal:

tak včera proběhla výměna a kodování a už máme mezi sebou i černou black magic s FL světlama :-)

Ze bych dojel i s Pacific, at to ma uz i "tuctovka"? :D

Ba ne, ja ty prachy radsi investuju do benzinu a projezdim cestou na pekny mista...

Celkem me bavi, jak ted resite ty reflexni samolepky se vsi vaznosti a jak jste se nam s JanR pred lety smali, kdyz jsme to davali na nase auta.

Sice ty lampy vypadaji pekne, ale kdyz uz, tak to mit fakt FullLED z fabriky a na obou stranach, takze ja si radsi jeste nejaky ten rok pockam a pak si to poridim rovnou s novym autem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mytí bych ani neřešil, nalepí se třeba nové.  Ale horší  je chybějící homologace. Tedy poctivá STK = problém a aktivní fízl = flastr. V případě nehody se pojišťovně nepodaří prokázat žádnou souvislost, takže tam bych byl v klidu.

 

Dopl: A že euroúředník umí: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX%3A42011X1206(01)

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2018 na 16:05, wirer napsal:

DRL na 10% z brzdy.

 

At se nikdo nezlobi, jsem priznivcem sviticich zadnich svetel spolecne s DRL, ale pouzit pro to plochu brzdovych svetel mi prijde jako solidni hovadina. Je jedno, ze je to jen 10% svitivost. Pro neznaleho ridice vzadu to muze byt dost matouci, obzvlast za urcitych svetelnych podminek. 

Proc proste nerozsvitit zadni LED cecko? Spotreba nula-nula prd, zivotnost diky ledkam skoro neomezena a jeste to dobre vypada... :wacko:

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím, šiel som za wirerom asi 80km so zapnutými DLR na brzdách (neviem koľko %).. a na okreskách to bolo naozaj mätúce pri prechodoch z tieňa na slnko a späť, prípadne ak človek pozrel na okamih do späťáku alebo niekde po okolí a potom vrátil zrak späť pred seba. Neraz som sa strhol, že brzdí... a on nebrzdil... ale aj že nebrzdí, ale on naozaj nakoniec brzdil. Čiže tiež nie som zástanca tohto riešenia... radšej rozsvietiť to Cčko, prípadne skúsiť 10% hmlovku... :(

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milanxx

Co konkrétně se ti nezdá na zapnutých zadních světlech při předním DLR? Myslím tím samozřejmě klasicky zapnuté zadní “C” svítilnu. Ono je špatné být viděn?

 

Nemluvě na to, že zde v ČR je stav STK značně přehodnocený, až šikanojidní oproti světovým STK. Samozřejmě pokud nějaké vůbec mají.

 

Posledně mi na nové motorce technik hledal urputně symbol homolagace “E” snad i na držáku SPZ. To, že pod ní ležel a zkoumal výfuk a svody led baterkou, nekomentuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukášCBR, řekl bych že @milanxx měl na mysli to řešen přes sníženou svítivost brzdovek. Samotné řešení svícení zadního "Cčka" při DRL je třeba pro mě naopak nutnost a byla to první věc, kterou jsem si aktivoval, protože mě neskutečně točilo že mi svítil jen předek. Sám to nesnáším u ostatních když už pomalu za tmy svítí jen předkem a na zadek kašlou, protože jim to nepřijde ještě důležité v takových světelných podmínkách. To že jde auto se zadními zapnutými světly mnohem více vidět za jakýchkoli světelných podmínek je neoddiskutovatelné.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...