Přejít na obsah

Poškozená antikorozní ochrana - oprava


MáťaLohniský

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřebuji prosím od vás radu.Dney jsme se vrátili z dovolené, ale při cestě zpátky jsem škrtl vanou kufru o zem na začátku prudkého stoupání. Bohužel to nevydržel gumuasfalt o rozměrech 10x30cm a místy se odštípl. Naštěstí není ohlá vana, takže bych rád si ten malý škrábanec opravil svépomocí za pomocí štětečku, ale potřebuji od vás radu, jaky gumuasfalt vybrat. Nejradši bych vzal nějaký originál, aby to místo časem nerezlo, jelikož si auto plánuji ještě dlouho nechat. Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem před chvílí odvezl auto ke kámošovi, který mi to nakonec opraví, takže foto nemám. Zavolám mu, jestli by to nevyfotil, ale není na tom nic zvláštního. Prostě sedřená barva.Nevíte ale někdo o opravdu nejlepším bodyčku (přetlakovatelný)? Nejradši bych přímo od škodovky, abych se co nejvíce přiblížil originálnímu stavu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je Flexon od Normfestu, bohužel ale na něj musí být speciální pistole ( může zůstat tak, jak je, buď šedý, nebo černý, nebo do hodiny přelakovat barvou ( pak už se to nespojí)). To je materiál na stejné bázi, jako originál, který zůstane stále gumový a ne jako ta Bodyčka a podobné "hrubé" nástřiky, které po čase vytvrdnou a jsou k ničemu. Nejsem lakýrník, ale dost intenzivně se tomu věnuji a mám už vyzkoušeno téměř vše, co je na trhu. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím a tebou. Používám už roky Body 933, mimo asfalt obsahuje hlavně kaučuk a VOSKY, které jsou pružné a nástřik nepraská. Vyzkoušeno už několikrát, na autech drží přes 10 let a je stále tak pružný, když do toho dloubnu nehtem. Ideálně udělat vrstvu, jen to postrašit popraškem je o ničem. k podobným nástřikům je potřeba kompresor a fixírka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...