Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Galaxy64

ŠKODA E-shop, akce měsíce...

Doporučené příspěvky

Již minimálně rok sleduji neměnící se nabídku na http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/akce-mesice

Docela srandaakce měsíce, sleva výstr. trojuhelník o 89 haléřů, sada žárovek, sleva o 17 haléřů.

:worthyTak objednávejme, protože taková nabídka se těžko odmítá, navíc od naší oblíbené značky.

prdel.JPG

• Pozitivní 1
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud opravdu eshop sledujes, tak moc dobre musis vedet, ze tyto produkty byly do vcerejska v akci. Lekarnicka i trojuhelnik staly pulku, byly zlevnene i nahradni sady zarovek. Prihlas se do skodovky, dokonale lidi tam porad hledaji.

Editováno na bojler
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No popravdě, nevím co vlastně bojler obhajuje. Jestli to, že v akci měsíce je už minimálně rok stejná nabídka nepotřebných věcí, jako beztak předražená lékárnička, vesta a žárovky, nebo má jinou potřebu. Nicméně já mluvím o neměnící se nabídce a současných jistě směšných slevách, nic víc. Toto mě vlastně přimělo založit toto téma, spíše pro pobavení. Pokud někdo má potřebu semnou nesouhlasit, ať se třeba udownvotuje.

A tu poslední větu teda nechápu vůbec, mám svojí práci, nejsem dokonalý, akorát jsem příznivec škodovek.

dopl: to je teda Tragedie :doh

Editováno na Galaxy64
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uzivatel, ktery neni schopny mit v poradku reklamu ve svem podpisu chce zesmesnovat jine za neaktualizovane ceny? Parada. Cucim na to jako vydra.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Žádnou reklamu v mém podpisu nevidím.

Čuč si jak chceš, nerej do mě. Fakt nevím za co se tady tak statečně biješ. Asi musíš mít poslední slovo. OK bude po tvém.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak to je pecka. Já ji tam nevidím. Tohle už dávno neplatí, nemá to tam být a já to nevidím, proto se divím :o.

co to je.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máš vypnuté podpisy, nebo možná jen svůj. :rolleyes:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdo jezdite jeste na plechach, da se tomuhle (sleva na uz drive zlevnene) odolat? :o

Mne to sice stalo par stovek navic :D, ale proc se s takovou nabidkou nepodelit s ostatnimi...

1591094629_Dione_akce2018_08.thumb.png.455688063d558c12abdfe2299416830d.png

• Pozitivní 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cena hodně pěkná, jen kdyby rozměr pneu ja tyto disky nebyla taková pálka. :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Docela se divim, z jakeho duvodu se takoveto akce uz nekolikrat objevily. Jen kdyby se neco takoveho objevilo i u Superbu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi chtějí aby nejezdily škodovky s plechama a vypadaly tak na ulici Škodovky lépe. Prvně jsem si myslel, že těch Dione mají skladem hodně a chtějí uvolnit místo těm novým 16” co jsou podobný Dione. Každopádně tyto slevy trvají už skoro 2 roky kdy byly Dione poprvé za 1399 a to už smrdí tím že je stále vyrábí dál. 

Ale je pravda, že by podobné slevy mohly dát i na modely vyšší řady.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za mne škoda že dávají do slevy jen stříbrné :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@yetys Kdyz se podivas na muj screen, (alespon) udaveli, ze maji vic jak 100ks skladem...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odhaduji, ze se techto disku zrejme moc neproda za beznou cenu a vyrobce treba potrebuje plnit kvartalni plan, tak proste podrazi cenu a mnozstvim je to pro ne zajimave potrebuji li obrat. Trochu jim v celku klesne marze, ale to bude minimum. Timto v podstate prodaji navic, nebot majitele Rapidu by hlinik za puvodni cenu  nejspis nekoupili a vysachuji tak konkurenta vyrabejiciho plechy ze hry. Kdyby se to prodavalo dobre, tak by takto cenu sundal pouze blazen vyjmu li vyprodej z duvodu ukonceni tohoto modelu.

Editováno na Čečulák

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To už je docela zajímavá cena, ale nějak nevím, k čemu by se to dalo smysluplně využít (krom párkrát kouknutí na data o autě).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se