Přejít na obsah

Eshop Škoda


bojler

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 5 let později...

Pokud opravdu eshop sledujes, tak moc dobre musis vedet, ze tyto produkty byly do vcerejska v akci. Lekarnicka i trojuhelnik staly pulku, byly zlevnene i nahradni sady zarovek. Prihlas se do skodovky, dokonale lidi tam porad hledaji.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No popravdě, nevím co vlastně bojler obhajuje. Jestli to, že v akci měsíce je už minimálně rok stejná nabídka nepotřebných věcí, jako beztak předražená lékárnička, vesta a žárovky, nebo má jinou potřebu. Nicméně já mluvím o neměnící se nabídce a současných jistě směšných slevách, nic víc. Toto mě vlastně přimělo založit toto téma, spíše pro pobavení. Pokud někdo má potřebu semnou nesouhlasit, ať se třeba udownvotuje.

A tu poslední větu teda nechápu vůbec, mám svojí práci, nejsem dokonalý, akorát jsem příznivec škodovek.

 

dopl: to je teda Tragedie :doh

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Maverick změnil název na ŠKODA E-shop, akce měsíce...

Asi chtějí aby nejezdily škodovky s plechama a vypadaly tak na ulici Škodovky lépe. Prvně jsem si myslel, že těch Dione mají skladem hodně a chtějí uvolnit místo těm novým 16” co jsou podobný Dione. Každopádně tyto slevy trvají už skoro 2 roky kdy byly Dione poprvé za 1399 a to už smrdí tím že je stále vyrábí dál. 

Ale je pravda, že by podobné slevy mohly dát i na modely vyšší řady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...