Jump to content
Galaxy64

ŠKODA E-shop, akce měsíce...

Recommended Posts

před 1 hodinou, Lukason napsal:

@ronall .... proc by melo jit o me ? Ja to myslel vseobecne, kdo to bral jakoze opravdu ve velkym ;)

To si nějak špatně přečetl nebo pochopil, já píšu že tebe do řad zklamaných nepočítám, jelikož jsi u pramene a máš to z první ruky, když teda něco bylo 🙂. Jinak myslím že nás běžné spotřebitele moc nezajímá kdo bral ve velkým, důležité je co eshop aktuálně nabízí a můžu si to objednat za solidní cenu.

@ronall .... no, i tak jsem ale nic nekupoval a psal jsem, ze pro F3/Rapid tam stejne nic defakto nebylo, takze nebylo o co stat ;)

Smartgate 😄

@Jendall však ty ceny snížený dobrý měsíc byly a vyprodávat sklad se dá i bez slev 😁

Pokud nekdo uvazoval o smartgate , aktualne opet za 799.

Ty broušený Torina jsem o víkendu viděl na zeleném Rapidovi a vypadají parádně. 

Škoda eshop koukám opět další zdražení hliníkových disků, pod 3000kč krom černého Matone už není žádný, to je teda palba.

Škoda eschop slevy na některé věci. Koupil jsem prahové lišty za 468kč sleva ze 1.600kč a koberečky monte carlo z 1.000kč na 227kč.

• Upvote 3

V 9. 11. 2019 na 8:03, Petr AMF napsal:

Škoda eschop slevy na některé věci. Koupil jsem prahové lišty za 468kč sleva ze 1.600kč a koberečky monte carlo z 1.000kč na 227kč.

Už tě přišly ty prahové líšty ? jsou to klasické plastové lišty nebo jen to jen folie ? Mně trochu mate, že je tam v nápisu psáno, že se jedná o folii..dík

1.jpg

Škoda, že to nebylo před týdnem, já koupil ty drahé za 1800,-, tak příště.

Já koupím ty šablony a asi jsi také z Prahy, mohu půjcit .

Já chci i ty schránky pod sedačkami, co mám v MR2015, tak to vezmu najednou z OB...

• Upvote 1

před 17 hodinami, Petr AMF napsal:

Ještě je nemám, objednal jsem v pátek. Domnívám se, že plastové nebudou.

...dej prosím vědět. Co tu cenu 456 to beru taky :-)

no, tak ted už nám ta zpráva, jak ty lišty vypadají nebude k ničemu :-(  zřejmě ta skladová dostupnost u zboží nebyla přesná, protože ještě ráno tam svítilo asi 70ks skladem a najednou jsou pryč..ono hodně toho zmizelo..co bylo na F3 použitelné je pryč, kromě lišt třeba i kryty zrcátek nebo textilní koberečky..

Sice jde o akci lidlu ale i tak se to může hodit.

Sleva nabíječky do 17.11.

https://www.lidl-shop.cz/ULTIMATESPEED-Nabijecka-autobaterii-ULGD-5-0-A1/p100266028

Taktéž si dovolím zde dát odkaz na slevu, i když z webu Milotecu. Jedná se o plynové vzpěry kapoty motoru na Fabii III. Mimochodem jsem si je objednal. Po namontování poreferuji, jak se osvědčili.

https://www.milotec.net/kat-c-3-583-05-Plynove-vzpery-kapoty-motoru-Fabia-III-2014-2018-Fabia-III-Facelift-od-r-v-09-2018-d244.htm

Edited by DušanV
  • Upvote 1

tyto plynové vzpěry za tu zlevněnou cenu jsou za trvalou cenu i zde :

https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-vzpery-predni-kapoty-ki-r-2-ks-9798cz2467/

jinak za cca polovinu můžete mít stejně účiné i z Ali, jak jinak..už je pár lidí na autě má, a fungují super..

https://www.aliexpress.com/item/32961932196.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.23df2e0eF4aoJ8