Přejít na obsah

Svítí kontrolka žhavení a výfukových plynů


Jarda Voz

Doporučené příspěvky

Zdravím, už jste viděl někdo tohle tak tak jsem dnes sním dojel do servisu ,nejdříve svítila kontrolka vyfukových plynů a pak auto cuklo a začla blikat kontrolka žhavení ale jelo dal asi v nozovem režimu až  do servisu tam jsem ho vypl a už nenastartoval po otevření kapoty více obrazek.....ted čekam co stím bude......

20180801_161539.jpg

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Filip Grůza napsal:

Nemusíš se bát, na autě se pracuje. :) snímač vyměněn + kompletní el. vedení a ostatní díly které jsou poškozené.(nehořlavá dečka, svorkovnice)

Dnes proběhne zkušební jízda.

 Bingo trefil ses dnes jsem byl pro něj... je OK...:kol-47:

20180803_195415.jpg

20180803_194953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Čaute,

Keďže nechcem zakladať novú tému, tak napíšem do tejto..

Dnes som si všimol že mi svieti kontrolka motora, výkon rovnaký, všetko OK..Jedine čo začalo písať je potreba servisnej prehliadky, myslíte že by to mohlo mať s týmto nejaký súvis? Pretože na infotainmente nemám žiadnu hlášku o poruche motora a svieti tam len prehliadka XX dní....Octavia 3 2.0TDI 110kw 2016

 

Díky za odpoveď..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Svítí kontrolka žhavení a výfukových plynů

Čaute,

Riešim teraz dilemu či meniť žhaviče všetky, alebo len ten zlý...Auto má 125000km...Cena v Škode cca 25e/ks (655kč), zo snímačom tlaku cca 115e/ks (3050kč), potreba 1ks...Len nerozumiem jednu vec, žhavič Bosch 0250403009 má cenu na E-shope cca 10euro/ks, a zrazu žhavič Originál tiež na E-shope cca 23e/ks...podľa zistení pod originálom sa ukrýva Bosch 0250403007. V čom je akože rozdiel? Fakt nechápem...díky :)

Editováno: , autor: Pajtaš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...