Přejít na obsah

Demontáž plastového rámečku a krytky řadící páky


Venýsek1

Doporučené příspěvky

Zdravím,

koupil jsem Oct III ze společnosti, která ji pronajímala a na plastové krytce je zabudován nevzhledný knoflík, kterým si zřejmě uživatel přepínal soukr/služ jízdu. Sehnal jsem nový plastový díl, ale potřeboval bych poradit s demontáží, abych něco neulámal. Poradí někdo, popř. nemá někdo návod, foto atd.?

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Ramecek jde ven jedna basen. Ramecek je ze dvou casti, vrchni leskle cerne kryci casti a spodni obyc, ta to cele drzi na miste. Dostat je od sebe chce chvilku opatrne prace.

 

Popelnik jde ven take lehce, jen si pri tom vytahnes konektor k osvetleni a jak se to dava zpet, tak aby popelnik zase svitil, na to jsem neprisel, takze uz mi nesviti.

 

Vinyl jsem koupil u nas na Kladne pac byl takhle v sobotu dopoledne jedinej dostupnej na krame. Ja to nemel v planu delat, byl to momentalni napad jednoho sobotniho rana :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...