Jump to content
jana8472

Kde koupit úplně čiré sklo vnějšího zrcátka

Recommended Posts

Ahoj, vyměnila jsem si na Fabii I r.v. 2002 sklo levého vnějšího zrcátka (staré bylo zčásti osleplé), ale bohužel nové sklo je trochu zatmavené proti původním zrcátkům (i když bez barevného nádechu). Zatmavení mi vadí, je v tom hůř vidět. Chápu, že je to proti oslnění v noci, ale jinak je to otravné. Zvlášť když levé je teď zatmavené a pravé a vnitřní ne.

 

Chtěla bych koupit úplně čiré sklo zrcátka, 100% bez zatmavení, jenže i to co už mám bylo v e-shopu popisované jako čiré. Takže na to, že e-shop něco tvrdí, se nedá spolehnout. Nemáte teda někdo zkušenost s konkrétním výrobcem nebo e-shopem, ze kterého jste koupili 100% nezatmavené, úplně čiré sklo zrcátka? (nemusí být nutně na fabii, všechny oktávky 1, golfy 4, pola 3 a toleda a passaty a já nevím co ještě měly v té době tyhle stejná zrcátka). Vyhřívání nemám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:kol-50:Netypizovaný rozmer a iné špeciality vyrežú z normálneho zrkadla podľa šablóny vo väčšine prevádzok sklenárstva či zasklievania okien. V prípade neúspechu u originálu  by som skúsil túto možnosť...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ve sklenářství neuspěju, protože v Evropě jsou zpětná zrcátka vypuklá, ne rovinná, a ještě mají na straně širokoúhlou část. Pro USA se dávají zrcátka rovinná, s úzkým zorným úhlem (ale zase nezmenšujou = lepší odhad vzdálenosti), tam by sklenář pomohl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...