Přejít na obsah

Blind Spot Detect (BSD) (Kontrola mrtvého úhlu)


ilmirec

Doporučené příspěvky

skôr by to chcelo osobitnú tému, nie je to len vec kódovania. je tam hlavne potrebný hardvér. niečo podobné som medzičasom našiel na youtube, pán si to dorábal na Octaviu

 

 

chce to prezrieť sekciu Octavia 3 (alebo niečo vyššie). prípadne čakať na schémy a výpis z ETKA systému pre zoznam dielov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde som cital ze to vyuziva zadne senzory ale ten dosah je vraj do 20 metrov... co pri sucasnych parkovackach asi nie je mozne. no to su len spekulacie, nie fakty :-(

na Octavia forum som cital ze SA odpisala na otazku ohladom zvukovej signalizacie Blind Spot, a nie je pouzita schvalne, nakolko by to rusilo posadku pri kazdom aute iducom za vodicom. takze aj zvuk pojde nakodit, len sa nevyuziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tak pro zajímavost dnes nadhodil dotaz do ŠA a přišla odpověď kterou jsme ani nečekal :o Dodatečná montáž je možná i oficiální cestou a je možné stran tohoto kontaktovat autorizovaný servis, jen je to prý nákladné.

 

 

Takže dobrá správa, jde to i oficiálně, tedy @wirer asi nebude mít nouzi o práci :D 

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte,

 

zatiaľ som našiel toto:

2Q0 907 685 A - Riadiaca jednotka vľavo Slave

6V6 907 455 - Držiak vľavo - Hatchback

6V9 907 455 - Držiak vľavo - Kombi

 

2Q0 907 686 A - Riadiaca jednotka vpravo Master

6V6 907 456 - Držiak vľavo - Hatchback

6V9 907 456 - Držiak vľavo - Kombi

 

5JA 857 521 D - Ľavé zrkadlo

5JA 857 522 D - Pravé zrkadlo

 

Kabeláž som zatiaľ nenašiel.

 

 

 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak po dlouhém dopisování se ozvali ze servisu s konečným vediktem, NELZE. V podstatě z konverzace vyplynulo "Technicky to je možné, ale na ne úrovni servisního partnera." (podotýkám že tato odpověď přišla po tom co jsem je odkázal na to kde mi to ŠA potvrdila, že to lze a mám se obrátit na servisního partnera). Přinde mi že ŠA servisy asi mají dostatek zakázek, a ikdyž jim člověk nabízí docela dost peněz (instalace hlídání mrtvého úhlu určitě vyžaduje relativně velkou rozborku auta, což si nechají mastně zaplatit), ale očividně o to nestojí.

Nicméně důležité je, že je ze dvou zdrojů potvrzeno, že to doinstalovat jde, jen se musí chtít. (Kdyby někdo chtěl přeposlat ty konverzace, napište mi SZ, z pochopitelných důvodů to nechci zveřejňovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoznam dielov máme. kódovanie niečo z FL stiahnuté mám, no vyšla aktualizácia VCDS, teda by som to rád napojil znovu. káble by sa dali vyrobiť, len musíme počkať na Erwin, kedy budú schémy. z toho sa dajú káblové zväzky vyrobiť, ak nie je priamo možnosť ich objednať

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 8. 10. 2018 na 19:29, wirer napsal:

zoznam dielov máme. kódovanie niečo z FL stiahnuté mám, no vyšla aktualizácia VCDS, teda by som to rád napojil znovu. káble by sa dali vyrobiť, len musíme počkať na Erwin, kedy budú schémy. z toho sa dajú káblové zväzky vyrobiť, ak nie je priamo možnosť ich objednať

 

Schémata nejsou problém pokud to bude v ELSE tak zkusím dohledat, upřímně pokud by se to dalo dodělat do mé budoucí R5 tak bych byl nad míru spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...