Jump to content
logros

Rozpoznavani dopravnich znacek

Recommended Posts

Zobrazuji se mi  dopravní značky(omezeni rychlosti a zakaz predjizdeni) pouze v navigaci na radiu ale ne na display uprostred  pristroju. Mam radio Amundsem. Nevite jak zapnout zobrazeni i na display mezi pristroji?

Zřejmě nemáš kameru za předním sklem, tj. to co zde píšeš nelze bez této kamery aktivovat.

Pokud minu znacku u silnice s omezenim rychlosti nebo se zmeni prerusovana cara na silnici na plnou caru tak se znacky na navigaciv pravem hornim rohu ihned zmeni. Tak to to auto prece musi nejak rozpoznat.

Značky jsou uložené v mapách, stále platí otázka na kameru za předním sklem a tou Ti i v případě neexistence již byl zodpovězen tvůj dotaz.

Kamera tam je, tj. lze nastavit. Případně provést kontrolu: Vozidlo -> Asistenční systémy -> Zobrazení značek -> zda je zatrženo zobrazení v panelu přístrojů.

Pokud tam tato volba není tak: vozidlo -> Nastavení -> Sdružené přístroje -> a zde lze zvolit co vše mají zobrazovat...

Edited by ferda25

Misto znacek je na maxidotu zkratka svetove strany kam jedu. To jsem nejak zapnul ale uz nevim jak.Radu ferdy25 zkusim zitra. 

Bohuzel ani v jedne z nabidek: 

Vozidlo -> Asistenční systémy -> Zobrazení značek -> zda je zatrženo zobrazení v panelu přístrojů 

Vozidlo -> Nastavení -> Sdružené přístroje -> a zde lze zvolit co vše mají zobrazovat

jsem nenasel nic jako Zobrazeni znacek.

Myslím že to funguje paralelně. Navigace ví kde jsi a kde jedeš a háže to v navigaci. Maxidot dle mě čte značky přes kameru a kontroluje to s navigací.

Já budu mít travel asisist+auto light asist také a lane asisist prej není problém dokodovat.

Edited by Michal B.

No podla mna, ak mas citanie/rozpoznavanie dopravnych znaciek feature-u, tak mas nainstalovanu kameru a pokial viem ta je len jedna (nie mala ci velka) a pokial mas tuto kameru, tak by sa "teoreticky" malo dat dokodovat aj "lane-assist", aspon tak som to niekde cital :) .

O tych dvoch kamerach som cital sa mi zda v sekcii octavie alebo superbu az neviem, ale ak je len jeden  typ kamery v kodiaku, tak by to teoreticky islo naprogramovat. Diki 

před 10 hodinami, Jaro92 napsal:

Čo všetko musím mať aby som mohol activovať lane assist. Dikes

Téma jsi založil s jiným zadáním, tak se ho drž a nedělej tady zmatky.