Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Přátelé... vzhledem k již zaplněnému původnímu vláknu pirátského klubu a s tím souvisejícími problémy s nahráváním příspěvků nyní zakládám

 

 

Clintův pirátský klub II

 

 

Určený pro "štamgasty" z Clintova srazu - čajích o páté a "další příznivce"

Pokračování legendárního vlákna Clintův pirátský klub vzniklého 16.7.2013

 

Zde můžeme debatovat o všem, co jsme nestihli na srazu, řešit naše auta, problémy, starosti a radosti. Podělte se o zážitky či poskytněte ostatním technické rady....prostě kecejte si o čem chcete kromě politiky :kol-28:

 

! POLITICKÁ DEBATA ZAKÁZÁNA !

 

 

(nyní i na Facebooku).....https://www.facebook.com/cpklub

 

 

8.jpg

 

 

Elita pirátského klubu:

(průběžně doplňováno a upravováno)

 

 

Clint - předseda klubu

 

Motosman - zástupce předsedy

 

Pancho

Ozi Toretto

Stanmar

Petrrr - místní Kinderplačka

Beuticek

Radius

PavkaKorčagin

Arlo

SidCZ

Tomiikk

Stringo

Kokta

Sabiza

Clerfayt

Standa2003

Jao

Stafa

 

Osoby v emigraci:

 

Pawouk (odešel na vlastní žádost)

Barbossa (zmizel, spláchla ho vlna na Dunaji i s tankerem)

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrál jsem si fotky na SD kartu, že si je vytisknu. Nesu kartu a cestovní tiskárnu dolů do obýváku a chystám se vložit kartu do tiskárny. Karta zmizela. Prohledali jsme úplně všechno, prostě karta je pryč. Začínám věřit na zázraky. Hodina hledání, karta neexistuje. To se mi ještě za 46 let nestalo.

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, to už není reálné ji najít. Prostě jsem šáhnul, že ji vezmu do ruky a vložím do tiskárny a ona zmizela. Asi to opravdu existuje, že věc může zmizet. Zřejmě jsem narazil na nějakou další dimenzi, přešla do jiné dimenze a já ji nevidím, nebo prostě se stala neviditelnou…. Už jsme doma prohledali všechno, zmizela během tří minut. Musim koupit jinou, opravdu, tohle je neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, tak se jdi podívat do jeho vlákna ne? Teď ho otravuješ na dovolené v Chorvatsku. Naštěstí tam za ním v Ne jedu a pak dáme závody do vrchu na Biokovo, které auto se rozpadne dříve. :D

 

No jo, tady to fakt funguje rychle. myslím si, že je to tím, že nová vlákna se už asi ukládají jinak a jinam na serveru než vlákna stará před změnou. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Tak co Beu, příští rok má být nová Oktávka. Kamarád Straka říkal, že už ji viděli, že je větší a hezčí. Koupíme ji, nebo ještě počkáme?
 

Já určitě ještě počkám. Chci s perlou najet min. 250 tis., abych nas.al Kinderplačku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...