Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Jo preji Ti to. Ale proc misto napodobeniny auta si nechces koupit auto, tak tomu ja nerozumim..[emoji23]

Ja se ted pobavil v sekci S3 vady a zavady. To mi vzdy zlepsi den. [emoji23] Takova vrzajici sklopna zrcatka, staly evergreen o odlupujicich se listach dveri a kvalitni chrom to je vzdy delikatesa. [emoji23]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je na každém autě něco. Pokud bych zůstal u OIII, tak bez chrom paketu a sklopná zrcátka vrzala už u OII. Ale uklidním tě, bratránek to má na Audi A6 úplně stejně.

Mám v hledáčku Octavii III, Mazdu 6, Volvo V40, Audi A4, možná Passat (ale mě se moc nelíbí ten interiér) a Hyundai i30 (je ale málo místa vzadu... Zatím ale rozhodnutý nejsem. Ani jestli to bude benzín, nebo nafta, nájezd mám 20t km ročně, což je hranice mezi tím, takže bude spíš záležet na pořizovací ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si vypadal jako uprchlik a chteli aby si vyplul az v Italii. [emoji23]

Ted jsem.koukal na webkamery v Chorvatsku a uz tam je na hladine jinovatka. V zari uz je to na hovno.

Stringo to je jasna volba. Skodovku vynecham - tu ani hodnotit nebudu. Audi je sice lepsi ale porad koncern a cena nahradnich dilu je uplne nekde jinde. Korejec proc ne, ale musi to byt novej. Po 5ti letech to zacina a cena dilu taky neni zrovna discontova. Tedy z Tveho zebricku je jasna volba Mazda a kdyz Mazda rak samozrejme Skyactiv v benzinu samozrejme. Povidacky o reznuti uz jsou pasé. A i kdyby tak to zacne v 10ti letech reznout. Skoda mozna ne, za to Skoda uz bude v polocase rozpadu. Kdyz se to rozpada uz z vyroby. Jo a co vim Mazda dava na karoserii stejnou zaruku jako koncern.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Stringo napsal:

Hošani, chci se zeptat, jestli umí vaše OIII ovládání couvání s károu přes ovladač zrcátek, jako to umí Karoq, nebo Tiquan.

 

 Nejsem si 100% jist, ale mám pocit, že funkce Trailer Assist byla v OIII k dispozici až ve faceliftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Petrrr napsal:

Ted jsem.koukal na webkamery v Chorvatsku a uz tam je na hladine jinovatka. V zari uz je to na hovno.

 

Jak kdy a jak kde, někdy je slušně až do konce září.

Navíc beuticek je mylím celkem dole až u Makarský a tam je vždy počasí pod Biokovem trochu o něčem jiném.

Tipuji aktuální teploty i přes ochlazení tak k +28° až +30°C, a voda tak +23 až +25°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, nové auto to nebude. Mám finance tak na rok 2014 max 2015. Karoserii ti vezmou, pokud budu jezdit dál do autorizáku a to já nebudu. Moje Octavie má už skoro 13 let a začala reznout cca před rokem (zatím jen místní bublinky a vady laku kolem prahů, lemů blatníků a na kufru). Pokud by vydržel takhle Japonec, proč ne.

Jak říkám, zatím nejsem úplně rozhodnutý, nebráním se ani té OIII. Kolem mě jí má dost lidí a nic extrémního se neděje. Vše nájezdy kolem 150-200 tisíc km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, stanmar napsal:

 

Jak kdy a jak kde, někdy je slušně až do konce září.

Navíc beuticek je mylím celkem dole až u Makarský a tam je vždy počasí pod Biokovem trochu o něčem jiném.

Tipuji aktuální teploty i přes ochlazení tak k +28° až +30°C, a voda tak +23 až +25°C.

Máš recht, zatím je tu dobře. Jezdím sem v září už léta a zatím celkem dobrý. Jinak ten Greenpeace bylo vážně myšleno, že jsem jak vorvaň :D. Kdo mě zná, tak ví... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...