Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

No ono magora v afektu spacifikovat mají i policajti problém kolikrát. Nejde v tu chvíli o jeho fyzické proporce. Já osobně bych se zachoval úplně stejně jako ten řidič co je vybržďoval. Jak víš, že není zfetovaný, nebo že nevytáhne nůž, nebo zbraň? Dneska je to o držku. Já se jednou zastal holky co jí na ulici tahal po zemi nějakej magor, zastavil jsem a vylezl z auta, jdu k nim, řvu ať ji nechá, že zavolám policajty. Ten magor ji pustil a začal na mě řvát a než jsem k němu došel, tak ta kráva na mě začala řvát taky ať se do nich neseru, v tu chvíli jsem se otočil a odjel a už to znovu nikdy neudělám, budu blbec co nic nevidí a neslyší, nebudu si dělat zle s magorama... To samé tady, ty nevíš co je to za hovado a v amoku i stará bába o holi tě zlinčuje ani nevíš jak...

 

 

A ten druhej magor co jede jak posranej, nahrává ostatní lidi a pak to komentuje na YouTube, to je dement na N-tou, navíc porušuje zákon, protože veřejně pouští záznamy z kamery včetně SPZ...

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu se mu nedivim. Kamera zprasí asi jeho družku. Jde se zeptat, jestli nechce vrátit ŘP. Místo omluvy se kamera do něj naváží a posléze ho ještě provokuje. Následuje druhá konfrontace a kamerka se začíná posrávat. Pak klid ....
Nasleduje druhý útok na jeho družku. Pán ho přibržďuje, aby si to vyříkali. Kamerka se posere úplně a volá maminku(PČR). Pán se přestává nadobro ovládat. A protože je kamerka klasický zmrd, tak tu svou debilitu ještě pustí do TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav, jak to celé dopadne. Ale nechápu, jak může někdo mít pochopení pro toho "pána" z Fabie, nebo tý paní z Peugeotu. Ano, začalo to na kruháči, kdy kameraman udělal to, co neměl. Ale, naprosto v jiné rychlosti, na kruháči, který je dostatečně široký, takže všichni, kdo sledují provoz měli šanci na kameramana "blbce" zareagovat. Kolik toho dnes a denně nejen v Praze musí řidiči navzájem vyřešit bez emocí. No a pak to začalo

 

1) Fabia zastaví na přechodu za kruháčem, omezí všechny za sebou a s dvojím slovním napadením "debile, magore" se domáhá nějaké satisfakce, to je jediná reakce, pro kterou bych měl s velkým přemáháním nějaké pochopení

2) Fabia po velmi krátkém úseku opět všechny zastavuje a v amoku běží ke kameramanovi, tluče do auta a řve otevři to ...

3) Nechápu, co ten manévr od paní s Peugeotem měl znamenat, na urovni kameramana se chtěla nacpat před něj za svého druha??? Kdo koho tedy ohrozil??? 3:30 minuta

4) x vybržení, zastavení atd a ta otočka přes ručku na dálnici "pána" ve Fábii, to samo by stačio na pořádnej flastr ..,.

5) opět bezdůvodné zastavení všech za sebou na sjezdu, bezdůvodné opuštění vozidla ... 12 minuta

 

Nevím, o čem by se mělo v civilizované společnosti dále hovořit. Jestli se "pán" ve Fabii cítil ublíženě a nebo byl dokonce instruován svou družkou po telefonu, aby se s kameramanem snad popral nebo čeho chtěl/měl dosáhnout, tak to, co několikrát předvedl a kromě kameramana ohrozil naprosto všechny nezůčastněné kolem sebe, za to bych mu ty papíry skutečně sebral a nechal prohlédnout u nějakého kvalifikovaného psychiatra.

Editováno: , autor: rayx
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Souhlas. Zprasil jí bezdůvodně v malé rychlosti.

2) Fábia zastavila v koloně, takže o nic celkem nešlo. To byla reakce na další chování toho s kamerou.

3) Paní v Peugeotu se chtěla zařadit za Fábku. Kamera začala přidávat a bránila v předjetí. Dle  jeho pipiny jí zřejmě i vybržďoval a bůh ví co ještě. Vědom si své další prasárny začal zrychlovat až na 120 na 90ce. Je tam i slyšet tu pipinu ať toho nechá.

4) Reakce fábie byla varovky a snaha o zastavení a vyříkání si jeho chování. Poté už docházelo i k ohrožování ostatních v provozu.

 

Bohužel se řidič Fábie nechal vytočit a za to dostane flastr. Kdyby zavolal PČR on, že kamerka ohrožuje Peugeota, byla by tu zpráva o mladíkovi, který ...

Nechci spekulovat, ale taky mohlo dojít k DN a Fábka se snažila zastavit ujíždějícího řidiče. :-)

Jsem zvědavý , co z toho nakonec udělají.

 

PS: chtěl bych vidět i záběry ze zadní kamery.

 

 

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte někdo to konkrétní místo (kruháč) kde to video začalo? Když jsem na to koukal, bohužel není vidět o pár vteřin dříve, aby bylo vidět zda je tam jen značka kruháku, nebo i stůj, dej přednost v jízdě (která je na tom kruháku vidět z druhé strany).

Jen tak přemýšlím kdo si tam popletl přednosti, zda řidička peugeotu, nebo kamera. Zbytek chování obou aktérů nemá smysl komentovat. Jeden rapl a druhý ho v tom ještě podporuje a vytáčí dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic to nemění na akci a reakci, tady na jednu hloupou akci následovalo nespočetně bouřlivých reakcí ...

Nevim, kdo může v odpovědi "podívejte se, co děláte vy" na rapla, kterej opakovaně zastaví provoz (kolona před ním už je pryč ...), tluče do auta, mluví opakovaně urážlivě atd., vidět nějakou provokaci ...

 

45111568_10213311286601318_1585771925060190208_o.thumb.jpg.0fe31349c9ce4ffd9284514b56386599.jpg

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rayx ta fotka to vysvětluje. Auto s kamerou ten manévr "na truc se dostat před peugeota" provedlo neoprávněně, jelikož mělo dát přednost autům na kruháku (a ne že měl přednost jak se o tom mylně i baví ve videu se spolujezdkyní). Tedy jasný přestupek (jeden za celou dobu videa)

Samozřejmě to stále nic nemění na chování rapla jak píšeš, protože jeho chování je zcela neobhajitelné a takový člověk nemá na silnicích co dělat pokud nedokáže zvládat své emoce bez podobných výlevů. Navíc rapl udělal přestupků a ohrožujících manévrů tolik, že by opravdu už za volantem neměl co pohledávat.

Ani jsem neměl na mysli provokací tu konkrétní oprávněnou větu "podívejte se, co děláte vy"  jako spíše třeba to smání se raplovi jak sám řidič uvádí ve videu, tedy před druhým atakem hned na počátku videa (i když to plně chápu, protože některým idiotům na cestách se musí člověk jen smát)

 

Tedy rapla nijak neobhajuji, aby to tak někdo nepochopil.

Editováno: , autor: ZbyšekSU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že peugeot měl na kruháku přednost. A i kdyby neměl, zprasení peugeota by nebylo oprávněné. Na silnici se oplatky nepečou, ne? 

 

První jednání psychopata chápu. V klidu zastavil a šel dát kameramanovi najevo, že je hovado. No, a pak si to fábkař posral, že si nedal pokoj a své agresivní  jednání stupňoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motosman napsal:

 

Jsem zvědavý , co z toho nakonec udělají.

 

 

 

Oraketoval bych je oba. Kameramana za jeho přestupky, se krterými se ještě chlubí na videu. 

Psychopata za obecné ohrožení. 

A pipině bych rád udělil titul blbka roku. Tedy asi slovo pipka resp. pipina jí vystihuje dobře.

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...