Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Tak evoluce je potřeba, hledat nové technologie a trhy... Ale když nemají pořádnou technologii za benzínové či idiotské naftové motory do osobních aut, tak jako nevím čím chtějí aby občané jezdili? Elektroauta - ještě opravdu nefungují...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat jakou cenu za dobíjení aut nasadil ČEZ od října na svých stojanech. 120 Kč/ kw a to ještě v akci. Jinak 170 Kč. Je to dáno minutovým počítáním dobíjení. Takže elektromobilita je dražší než fosilní paliva. Dokonce prý Eu připravuje digitální podpis pro nabíjení aut a tím jejich kasírování sazbou i se spotřební daní, která nyní ještě není. Takže cesta elektrická bude pěkně drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to podrobně rozepsaný jak se ČEZ staví k elektromobilitě. Ani mě to nepřekvapuje, tato firma nikdy nebude levná.

 

https://elektrickevozy.cz/clanky/cena-az-120-kc-za-pouhou-1-kwh-realita-u-dobijecich-stanic-cez

 

https://elektrickevozy.cz/clanky/cez-platby-za-dobijeni-elektroaut-ladime-prijdou-zmeny?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2018 na 16:45, kokta7 napsal:

tak jako nevím čím chtějí aby občané jezdili? 

Kokto, tohle už jsem pochopil. Oni chtějí aby občané dojezdili. Podle mě je hodně sere, že dopustili, aby měla veškerá lůza auťák. Cílem je, aby se na auto zmohlo 10% byvatelstva. Takže nastavme výfuky směrem na Brusel  a jezděme dokud to jde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, beuticek napsal:

No ty kraaaso, to jsou teda machři ?

ani moc ne. Co škodovka dává za bohdeny a zámky na přední kapoty superbů, tak mě je to k pláči... každej rok minimálně 2x nejde otevřít přední kapota superbu, protože je velká jak svině a oni tam dají zámek a bohden z Golfa...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...