Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Chlapci co bych vám tak popřál do nového roku ?

Tak tedy :

 Petrrrrovi ať už nemá žádnou bolístku na Rapidovi - to by už neustál

Motosovi pořádnou firemní káru na elektřinu a k tomu hejno mladých hostesek

Stringovi aby už mu ani jednou nezakukalo turbo

Beutickovi autorizovaný servis bez nehod

koktovi aby mu zas někdo nenaboural auto zezadu či zepředu

Clintovi čistý DPF

Pavkovi ať mu jede Citigo alespoň 200

Radiusovi a Sabizovi konečně nějaké pořádné AUTO (třeba zn. ŠKODA)

a mimoto nejen jmenovaným ale také i všem ostatním :

ať se vám daří každý den nejen při cestování se svými vozy ale i v práci či doma

 

PF.thumb.JPG.6e489456253d254d14c17be0cc6dec09.JPG

:D

 

  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to je realita. Nema cenu resit takovy nesmysly u beznyho auta, ze ti ho nekdo omlati, odre atd... Proste se tomu neubranis... kdyz treba stanmar, motosman nebo pawouk jezdi s ovci obcas, tak tam se tomu jeste ubranit jde...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po editaci koktovic příspěvku......

mám s bráchou velkou výhodu v tom, že většinu času máme auta v garáži, jinak by to bylo, pokud by nám auta stála na sídlištním parkovišti.

Nicméně lišty jenž měla na dveřích OII (navíc v barvě) nebyly také samospasitelné. Vzhledem k různým profilům dveří ostatních aut je zhola nemožné uchránit boky auta od obouchání - taková je holt smutná realita. A pokud pojede někdo kolem s nákupním vozíkem , či na kole a nedejbože s klíči v ruce....

Já ani trochu neuvažuji o jakýckoliv doplňcích typu dveřní lišty apod. Pokud bych opravdu chtěl mít nedotknutý lak, hodil bych na auto nějakou fólii, to ale zase trochu ztrácí vzhled originál barva auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se dělá čirá fólie, není to po aplikaci úplně neviditelné, ale je to už dost realistické, potom ještě nějaká keramická nano vrstva (tomu moc nevěřím). Jinak jsou to neskutečně vysoké finanční náklady a proti poničení klíčem nebo košíkem ti to stejně nepomůže. Lišty jsou akorát dobré proti vlastní neopatrnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, kokta7 napsal:

Ne, to je realita. Nema cenu resit takovy nesmysly u beznyho auta, ze ti ho nekdo omlati, odre atd... Proste se tomu neubranis... kdyz treba stanmar, motosman nebo pawouk jezdi s ovci obcas, tak tam se tomu jeste ubranit jde...

Není. I já s denním ježděním dělám všechno pro to, abych minimalizoval škody a velmi mi vadí, když mi někdo udělá škodu. Promáčklinu ve dveřích jsem si taky nechal vytáhnout. I ke škodovce může mít člověk vztah. A tradičně dík za mínus ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Stringo napsal:

Dneska se dělá čirá fólie, není to po aplikaci úplně neviditelné, ale je to už dost realistické, potom ještě nějaká keramická nano vrstva (tomu moc nevěřím). Jinak jsou to neskutečně vysoké finanční náklady a proti poničení klíčem nebo košíkem ti to stejně nepomůže. Lišty jsou akorát dobré proti vlastní neopatrnosti.

poškození klíčem folie PPF to dle videa má vydržet.

 

https://youtu.be/VV7poOAEVKo?t=498

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...