Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Chlapci, dneska jsem prodělal školení řidičů referentů a je tu pár věcí co jsem já osobně doposud nevěděl, nebo jsem si to vykládal jinak.

1. Za navigaci přidělanou přísavkou na čelním okně je pokuta 2000kč. (Prý už nestačí aby nebyla ve výhledu, ale nesmí tam být vůbec, na otázku zda tam může být telefon nebude-li ve výhledu řidiče, mi neodpověděli).

2. Na předních bočních oknech nesmí být žádné dodatečné fólie, ani bezpečnostní (Bezpečnostní fólie pokud byly čiré tam dříve být mohly)

3. Střídavé řazení v místě končícího jednoho z pruhů je povinné pouze při vyznačení značkou, pokud jízdní pruh končí bez značky, nelze si tzv. zipování vynucovat a řidiči v pokračujícím pruhu Vám nemusí umožnit zařazení.

4. Řidič je povinnen si od sněhu očistit pouze veškerá výhledová okna (přední, zadní a všechny boční) a zpětná zrcátka. Sníh na střeše není povinnen odstranit pokud není zledovatělý.

5. Při tažení druhého nepojízdného vozidla je nutno za zadní okno ustavit výstražný trojúhelník a je zakázáno použít varovných světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod 5 platil vždycky, ostatní fuck off. Zase nějaký výklad č. 138. To je právě to, každý si kdeco vykládá po svém, furt nějaké změny a pak se v tom mají lidi vyznat. Jedinej kdo se ve všem vyzná je motos, protože ten studuje denně večer místo ordinace a místo sexu s manželkou ( nebo i asistentkou) dopravní paragrafy a předpisy. Na skle mám kameru vedle zrcátka, nad palubovkou když potřebuji, tak mobil s navigací a každej mi může políbit prdel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě připomíná, kdy budeš mít nové auto. Už pře rokem ses ptal na DSG a stále nic. Stringo má jedno auto 20let  a dalších 10 vybírá nové. [emoji23]
Nějak nevím co pořídit. Jsem v situaci, kdy za stejné peníze koupím dnes hůře vybavený vůz než před 10ti lety... Takže čekám na nějakou solidní OIII za solidní peníze. Bude to TDi 135kw (buď RS, nebo Scout) v min výbavě Activ+ (chci xenony, výhřev sedaček, MF volant a alespoň malou navigaci) DSG se nebráním, spíš to bude o tom konkrétním kusu. Problém je v tom, že hledám ve vodách: soukromý prodejce nebo ojeté vozy přímo od dealera s původem vozu ČR (kde snad nehrozí stáčení tachometru) a min. výkon 125kw. Další věc je ta, že jsem si dal strop 350000kč a stáří auta max.4 roky. Tím se mi výběr hodně zúžuje. Proto stále nic nemám. Možná to nakonec dopadne tak, že půjdu za půl roku pro novou i30 v kombi... Ta vychází na 400000,- a je docela povedená...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni ještě na roční Ceed. Sedm let záruka, servis relativně levný (klasická garanční za 3000 - 5000 tisíc) a ty nové vypadají fakt pěkně. Pokud budeš čekat ještě rok, budou předváděcí auta za fajn cenu. Plus mimochodem... Má větší kufr než Octavie. [emoji14]

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni ještě na roční Ceed. Sedm let záruka, servis relativně levný (klasická garanční za 3000 - 5000 tisíc) a ty nové vypadají fakt pěkně. Pokud budeš čekat ještě rok, budou předváděcí auta za fajn cenu. Plus mimochodem... Má větší kufr než Octavie. [emoji14]
 
 
 
 
Mě se nelíbí interiér u Ceedu. To až teď ten nový model tak nějak za to stojí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Stringo napsal:

Nějak nevím co pořídit.


Já bych šel do BMW, to je etalon kvality i zákaznickýho servisu, mluvčí importéra pan Heidinger to je číman ... :_icon_smich2:

 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/219452801080117/obsah/669226-auto-nakrivo

 

a kdyby to někdy zmizelo tak tady snad permanentní link

https://uloz.to/!10UO59ckjzXF/auto-nakrivo-cerne-ovce-mp4

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, budeš muset slevit ze svých nároků hold a já stále tvrdím, že nové je nové. Nebudeš si pak už moct říkat že máš nejlepší auto na zeměkouli ( Octávie), ale budeš mít nové s veškerou zárukou, původ, žádná hrozba stočených km apod. a pokud budeš mít štěstí, tak tě třeba 3 roky nebudou čekat velké investice. Koupíš volítanej střep ještě navíc v TDI, bůh ví kdo s tím jezdil, jak sek tomu choval, obzvláště bude-li to RS. A nebo slevíš ještě s požadavku na dehet třeba 1,8TSi a máš zase více rozšířený výběr, i když těch asi tolik v nabídce nebude.

No a nebo si kup toho Chcalu s 1,5TSI za rok jako nějaký ročníkový auto, jak to měl Clint. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...