Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Jen ze Clint furt nema kvalitni Phone. On si sice mysli, ze nejakej Sony je kvalitni, ale ja mu to vymlouvat nebudu. Ma takovych veci vice. Treba Skodu. [emoji23]

Stringo nasel jsem Ti auto. Stinger pro Stringa. Pekny Car s poradnym motorem a poctem valcu. Kolik ze dnes stoji O RS v plne vybave?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waze v ČR umí zobrazit pruhy? Že jsem si toho nevšiml?! Používám denně, ale jestli to umí, je třeba to nějak nastavit?
U složitých křižovatek mi to ukáže, kam se řadit. Třeba u brněnského křížení D1 a D2 to tuším funguje. Ale je možný, že to nějak testují. Na druhou stranu v ČR nemáme dálnice jako v Nizozemsku, kde je na každý straně osm pruhů. Waze je o zvyku. Pokud člověk přijde na to, jak ho pochopit. A hlavně, napíše ti, kam odbočit, pak stačí nebýt úplně retardovaný a třeba se podívat na značku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4roky staré to stejně bude stát nejméně 500000kč a navíc ten Stinger už tu nějakou dobu je a v nějakém dlouhodobém testů moc dobře mechanicky nevyšel, hlavně podvozek údajně úplně špatnej po 60000km a převodovka. Ale víme jak je to s testy...
Testy jsou takové, jaké jsou. Škodovky v nich vynikají spolehlivostí, dokonalostí a božím zpracováním. A teď babo raď. Je to pravda? Pokud ano, proč je toto fórum tak plné? Proč má obrovskou základnu lidí a proč se denně registruje X nových uživatelů?

Kolega si teď objednal firemní L&K Octavii. První co bylo, tak se registroval na toto fórum, aby se mohl připravit na všechny budoucí problémy s autem. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sabiza napsal:

Testy jsou takové, jaké jsou. Škodovky v nich vynikají spolehlivostí, dokonalostí a božím zpracováním. A teď babo raď. Je to pravda? Pokud ano, proč je toto fórum tak plné? Proč má obrovskou základnu lidí a proč se denně registruje X nových uživatelů?

 

Zde snad nikdo netvrdí že jsou škodovky ty nejlepší na světě. 

A proč je zde tolik uživatelů? 

Stačí se podívat na prodeje.... 

 

IMG_20190120_150312.thumb.jpg.a1a08a3b076402390fbbeffbd7edd8fd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint ano. [emoji14]

Jinak za těch hromadu let, co jsem vedl mnohá diskuzní fóra, jsem přišel na to, že na fórum jdou uživatelé většinou pro rady kvůli problémům či podobným věcem. Stejně je to tady. Se podívej, kolik lidí řeší jen problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...