Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Jo, tak přeji ať jezdí a dělá radost, ať slouží bez závad a ať je lepší než jakákoliv Škodovka. Zároveň očekávám postupně časem o objektivním poreferování a zkušenostmi ohledně tohoto vozu, servisu, samozřejmě včetně případných závad. Co to konkrétně a je a jaký motor to má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Jo, tak přeji ať jezdí a dělá radost, ať slouží bez závad a ať je lepší než jakákoliv Škodovka. Zároveň očekávám postupně časem o objektivním poreferování a zkušenostmi ohledně tohoto vozu, servisu, samozřejmě včetně případných závad. Co to konkrétně a je a jaký motor to má?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože u Škodovky vydrží jen Ti největší drsňáci bijící se v prsa, že Škodovky jsou nejlepší s útěchou, že všude jinde je to stejné, ba dokonce ještě horší. No a druhá skupina jsou Ti ( jako já) co jim prozatím nic jiného nezbývá než si ještě paraslepici ponechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba u mě to není o tom, že bych nechtěl Škodovku, ale prostě na to, co bych chtěl nemám a potřebuju jedno nové auto, mám teď 3 a jedno starší, než druhé, je potřeba se 2 zbavit, mít jedno nové a z těch starých to nejmladší nechat.

Na a za peníze si můžu koupit jen to, na co dosáhnu a protože Škodovka je drahá, tak to nemůže být Škodovka, resp. za stejné peníze dostanu jinde víc a o tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, M_ike napsal:

Pekny den pratele :)) Prijimate jeste do Vaseho klubu nove cleny? :wub:

Rad bych k tem par jedincum se kterymi se tu da bavit priradil obliceje. :) 

 

Tady v tomto tématu je to jen pro silné povahy, tolik špíny na škodovky nenajdeš ani na Hyundai fóru. :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špíny jo?, to si asi někde jinde, tady jenom láska a pravda ve smyslu, že nad Škodovku není. Kdokoliv jiný s odlišným názorem je pranýřován a dehonestován, ale my co víme kde je opravdová pravda, neustoupíme. Ostatně to, že řada srdcevěrných škodovkářů ji postupně opouští je toho důkazem. Bohužel.

ŠKODA=auto už jen pro firmy.

Na čaj přijeď až tam dorazím i já a za týden svou škodu budeš prodávat. ?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabizo, no zkusit je můžeš, ale j u rapida roky používal Osram night braker+ a ty jsou levnější a svítí výtečně. Počítej ovšem s tím, že čím více svítí tím nižší mají životnost. Mně ty NBU vydržely většinou kolem jednoho roku, někdy i 1,5roku, ale řadě lidí vydržely jen půl roku. Ostatně jejich udávaná životnost je snad půl roku. Tady lasery na tom nebudou o mnoho lépe, spíš bych čekal hůře. 

U Rapida si zanedlouho budu možná nechávat dodělávat xenony, tak už mi tahle starost konečně odpadne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, stanmar napsal:

 

Tady v tomto tématu je to jen pro silné povahy, tolik špíny na škodovky nenajdeš ani na Hyundai fóru. :D

 

Ja zvladnu hodne, navic v dost vecech muzu dat za pravdu i @Petrrr, jen vseho musi byt s mirou :D

Na caj nekdy rad dorazim i s Ozakem, ten na forum sice zanevrel ale jinak stale funguje. A toho ze bych po caji chtel prodavat svuj vozovej park, to nehrozi, ja mam asi stesti na kusy. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...