Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Pulrocni?

Kolega objednal Karoqa - Style, 2.0TDi 110kW manual - Vyroba aktualne sviti 7KT 2020

Pry se to stahne tak na 30KT 2019, protoze ve fronte zabiraji misto benzinove konfigurace, ktere maji ale stop-stav (nejsou benzinove motory).

 

No, nesmysl proste..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stringo napsal:

Dostáváme se do doby komunismu, kde se na vůz čekalo zhruba tak dlouho... Rozdíl je pouze v tom, že dnes může čekat kdokoli emoji16.png

taky si chci objednat pekáč a prodejce mě řekl, že ještě nemají potvrzený ceníky, katalogy a nic... takže čekat až si budu moct objednat, hlavně že ho včera uvedli oficiálně.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


      (2) Na tramvajový pás v úrovni vozovky se smí v podélném směru vjet jen při objíždění, předjíždění, odbočování, otáčení, vjíždění na pozemní komunikaci, nebo vyžadují-li to zvláštní okolnosti, například není-li mezi tramvajovým pásem a okrajem vozovky dostatek místa; tramvajový pás zvýšený nad nebo snížený pod úroveň vozovky nebo od vozovky jinak oddělený například obrubníkem se smí přejíždět jen příčně, a to na místě k tomu přizpůsobeném. Při vjíždění na tramvajový pás nesmí řidič ohrozit ani omezit v jízdě tramvaj.

Platí i pro vyhrazený jízdní pruh....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Ťok je tam fakt uplne kontraproduktivni, tohle je zase vymysl.

A u te vzdalenosti to chce jasne nadefinovat.. timhle se akorat udela dalsi nastroj na buzerovani.

Zbytecna jizda v levm pruhu je uz taky za flastr (nebo jeste ne?) a stejne je pro ne snazsi vybirat prachy za rychlost.

 

A to s financovanim na opravu silnic.. to je fakt uz k placi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já měl zadní kameru a zatím jsem nepoužil jediný její záznam. Měl jsem jí společně k TrueCam kameře (dodávala se v balíčku) a jednak byla fakt špatná (720p) a druhak její uchycení bylo fakt retardované. Věčně padala do špatného úhlu, atd. 

 

Ono úplně upřímně, pokud to do tebe narve někdo zezadu, jde vina za ním. On nedodržel bezpečnou vzdálenost. Mám v obou autech jen přední kamery, na kterých mám zapnutý zvuk (aby šlo slyšet, že jsem měl například blinkr), protože mi to dost pomohlo při té bouračce, když se ten mamrd snažil namluvit PČR, že jsem neměl zapnutý blinkr. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...