Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Došla mi nabídka práce, prej na Change Management Launch Engineeringu pro sub dodavatele BMW, VW a nějaké další automobilky. Požadují strojárnu, minimálně inženýra, 3 brutální certifikáty a ochotu pracovat přesčasy. Jen menší problém - je to u Plzně a nabízí nástupní plat 30 tisíc hrubého. Ty firmy už fakt neví, jak být víc retardované... nemají lidi, mají hromadu zakázek, ale dávají prachy které má student VŠE a VŠO jako kapesné ze smažení kuřat v KFC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ma na letisti uklizecka co vynasi kose z Gatu. Clint ma o 30 vice a to sbira akorat rozsmelcovany holuby z ranveje, max obcas zkontroluje jestli nekde neni dira a jestli sviti vsechny zarovky. Pravda, uz musi umet ridit auto. To je taky jediny co musi umet. To vse navic plati jen kdyz nahodou prijde do prace a nema nocni kdy nedela nic. [emoji23]

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to tak... Platy nejnižší v Evropě, ceny všeho v nejlepším případě vyšší průměr v Evropě. Já už rok a půl dělám něco jiného v práci, šel jsem z montáže turbín na 3D optické měření, protože odešli kluci co s Leicou dělali 8let a samozřejmě chtěli alespoň takový plat jako je všude jinde na těchto pozicích normální (cca 40000,- hrubého). No nedali jim, tak odešli. Já to místo vzal protože už jsem nechtěl jezdit a být pořád pryč. Po tom roce a půl, protože nejsem lempl, umím s Leicou měřit lépe, než ti dva za 8let a samozřejmě za menší peníze než měli oni když odcházeli. Já mám jednu jedinou nevýhodu - neumím cizí jazyk... Dneska stačí umět anglicky a máš víc peněz než člověk co opravdu něco umí a zná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jsou přesvědčeni o tom, že člověk chodí do práce né kvůli výdělku, ale hlavně kvůli sebezdokonalování, kontaktu a být přínosem pro společnost. Plat je až na 3.místě.

No,dokud nepochopí,že člověk pracuje hlavně proto, aby vydělal a uživil rodinu, nic se nezmění.

Nabízet plat 30tis.Kč brutto, požadovat VŠ a kupu zkušeností k tomu, je čiré bláznoství. A to vše navíc k době, kdy dochází k migraci pracovníků mezi firmami, kdo dá více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Sabiza má jen učňák nebo ne? Ozák ho v Praze zahlédl  v Karlíně vymetat komíny :kol-48:  Spadla mu koule do komína a zahazoval vzteky špinavou čepici.

Nesmíte mu všechno žrát, je mazanej a dělá ze sebe docenta věd a akademika.

Jo Stringo, život se s námi nemazlí, teď si vem, že ty sice umíš s Leikou za 30 klacků brutto a tvůj šéf přijde na nápad, že nějaká firma to taky umí s Leikou a že mu udělá to měření párkrát do měsíce za desítku :kol-34:

 

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Clint napsal:

Ale Sabiza má jen učňák nebo ne? Ozák ho v Praze zahlédl  v Karlíně vymetat komíny :kol-48:  Spadla mu koule do komína a zahazoval vzteky špinavou čepici.

Nesmíte mu všechno žrát, je mazanej a dělá ze sebe docenta věd a akademika.

 

Jooo, dělat kominíka, tak se nezahazuju s chudinou tady na fóru, ale jezdím si autem za miliony. :D 

 

Jinak docenta věd a akademika? Já bych rád v životě něco dokázal. Na to, abych seděl někde na vysoké a bral 30 tisíc hrubýho jsem až moc línej. V životě bych takovýho kopáče, který drtivou většinu věcí umí vlastně jen teoreticky, nedělal. Já na rozdíl od těch docentů věd rád pracuji. ;) 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, člověk se na chvíli otočí od monitoru a máme zde dalšího odpadlíka a to hned odpadlík od souseda, co by si ještě před 3mi lety Hnojdéé nekoupil. A tak to má být, obrat na tu správnou mou víru. Tak, že si škrtám. Sabiza, Stringo  a kdo další?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peťane, já nikdy neřekl, že bych Hyundai nekoupil, jen v té době se mi z nabídky Hyundai nic nelíbilo. Fastback je moc pěkné auto, sice nepraktické a mají Korejci ještě co dohánět co se týče praktičnosti, ale co se týká vzhledu, zpracování, výbavy, jsou na tom velice dobře. Za mě kvalitnější materiály než v OIII a teď to nemyslím nějak zainteresovaně, prostě to tak je a sám bych před rokem pochyboval o tom, že bych tohle mohl za tak tvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, povídej si co chceš, ještě před 3mi roky bys o hnujdaj neopřel ani pohled. Ostatně jako řada lidí zde. A ano je pravda, že si neměl ten postoj tak vyhraněnej. Ale přesto. A udělal si dobře. Soukromníci ty jejich předražený šunky už nebudou kupovat vůbec, jen volítany pekáče z firemních flotil a budou se bít v prsa, jaký mají super CAR, přitom ta jejich "kvalita" je dnes srovnatelná právě třeba s Kia, Hnujdaj, Renault - tato auta jsou ovšem za jinou cenu. A to, že je méně praktické? No a co, až budu chtít praktické, koupím si dodávku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Petrrr napsal:

oukromníci ty jejich předražený šunky už nebudou kupovat vůbec, jen volítany pekáče z firemních flotil a budou se bít v prsa, jaký mají super CAR, přitom ta jejich "kvalita" je dnes srovnatelná právě třeba s Kia, Hnujdaj, Renault - tato auta jsou ovšem za jinou cenu.

 

Stačí se podívat na statistiky registrace nových aut za rok 2018. 

 

Škoda auto - 84 172 aut za 2018 z čehož je "pouze" 70 431 aut šlo do firem. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...