Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 28 minutami, stanmar napsal:

Ono se pak nakrásně může stát auto věcí jen pro majetné, kteří si provoz budou moci dovolit a plebs bude jezdit sockou...

A takové to, já si nechám svoje staré co nejdéle může rychle skončit na technické kontrole.

No doufám, že vidím budoucnost automobilismu pro masy zbytečně černě a nic z toho se nevyplní. :kol-128:

Tesat do kamene. 

Mám úplně stejné obavy. 

Mocipáni prožřeli, že nechali jezdit lůzu v auťácích a žít v blahobytu jako by se nechumelilo. Někde nám musí začít šrouby utahovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Clerfayt napsal:

Mocipáni prožřeli, že nechali jezdit lůzu v auťácích a žít v blahobytu jako by se nechumelilo. Někde nám musí začít šrouby utahovat. 

 

No oni si toho naopak jsou dobře vědomi a ví, proč to nechali. Řeší to zaměstnanost, financování státu, fungování soudobé společnosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ono časem dojde i na tebe Sabizo až se bude zakazovat něco, co se tě dotýká více než u ostatních věci. Pak si na mě vzpomeneš. Ono, naštěstí jsou lidi jako já a jiní co nemají vymyté mozky a tak k tomu asi ( doufám) nikdy nedojde a tak ty budeš moci navždy velebit tu svou celou modroučkou EU s hvězdami a dál si myslet, jaká je to senza organizace bez které nelze přežít. Více s Tebou na toto téma debatovat nebudu, páč ty jsi v tomhle úplně ztracenej.  Jako jsou zde někteří ztracení Škodovkáři (ty mají alespoň nadeji, však někteří už se vyléčili) tak ty už naději nemáš. ?

 

PS: Nepsal jsem a ani nikdy neřekl a neslíbil, že tentokrát přijedu. Ostatně Clintovo seznam je toho důkazem. Neslibuji co nemohu splnit, pokud bych řekl že přijedu, tak přijedu. Moje slovo je totiž víc než zákon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...