Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Sabiza napsal:

Na pobavení

 

Příští sraz v Passatu.

Tak tohle nepřeji ani největšímu zastánci EU, no zase ti nějakou dobu sloužila ne? To je ještě horší než Clintova olejožroutka. Jinak nevím proč by se mělo měnit těsnění v olejové vaně na olejovém čerpadle, nebo je na to nějaký předpis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, zatím to vypadá následovně.

 

Dneska jsem nabil baterku, protože včera auto vůbec nechytlo. V pohodě nastartovalo, jen motor vydává takový divný zvuky ve vyšších otáčkách. Zkusím to ještě projet, jestli zmizí po zahřátí. Pokud jo, jde do světa. Pokud ne, jde do servisu, aby se zjistilo, co tomu je. Výhodou je, že mám kupce, který mi je ochotný dát zajímavou sumu.

 

Jinak těsnění se musí měnit po 150 tisících, resp. do 200 tisíc km. Je gumové, vychodí se a časem se s ním stane toto. To způsobí, že v zimě má problém se startováním, resp. s mazáním, dokud se prvně olej neprotočí celým motorem a trochu se nezahřeje. Opel to opravil v dalších motorech, ale ty A20DTH na to prostě trpěly jako svině.

Opel-20CDTi-A20DTH-t%C4%9Bsn%C4%9Bn%C3%A

 

 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej stredni vek. Spis DE mesta pres ktere nebudes moct dehtem ani projet, ani okolo v okoli 20km. [emoji23][emoji23]
Nevim kdo pak bude pumpovat tanker do nadrze kdyz budes mit benzin. [emoji23][emoji23]
Kolik ti tak mohli nabizet. 250-260 tisic vic ani hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...