Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

Už třeba jen tvar pátých dveří? Vždyť to vypadá jak chudá Audi. A jo, počkat. 

tak se podívej na novou audi Audi A4.... dyť je to téměř identické jak superb FL... Všichni majitelé říkají jak mají jiné auto a všechno to je na stejné brdo a stejně nudný motory...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sabiza napsal:

A ten Passat je co? Stejná plechovka

jako Škodovka. Ale pokus dobrý. default_smile.png

 

Nerozporuji mezikoncernovou kvalitu, ale když nemáš škodovku tak se ti do ní lehce strefuje - co by teď asi tak musel psát o škodovce Stringo jenž má toho našeho souseda :D

 

před 1 hodinou, Sabiza napsal:

Mimochodem, já musím už zase koukat na vývoj ŠA. Teď jsem poslední krůček od firemního auta a přijde v době, kdy bude venku Octavia 4. generace. Bohužel za 830 tisíc s DPH solidního Passata s 2.0 TSi a DSG nepostavím. :D

 No mám obavy že ta O IV o moc levnější nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nebude, ale na Superba nebo Passata s DSG to nebude, protože prostě prachy. Kodiaq se mi tam už taky nevejde a než kupovat Superba s 1.5 TSi v Active s manuálem, to raději L&K Octavii. A dokud to nebudu platit... Víš jak to je. S jakým autem můžeš jezdit 80 km/h na jedničku? S firemním. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...