Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Pokud bych viděl, že je už někdo poblíž hořícího auta a nemává, tak jako je to na té fotce a je tedy zřejmé, že není nikdo uvnitř, je asi zbytečné zastavovat když někdo nemá hasící pristroj. Měl bys to osvětlit jak to bylo a ne hned pranýřovat. Není to asi nehoda, ale porucha jestli se nepletu. Pokud by ovšem nebylo zřejmé, že jsou všichni venku, či to byla nehoda s následným požárem, tak je to jiná. Tedy rozhodně zastavit, ale o tom jestli  budeš mít čas někoho vytahovat z hořícího auta můžeme polemizovat. 

Jinak já mám malý hasičák v autě, ale pokud to hoří už takhle, tak by už nejspíše nestačil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2019 na 0:19, Petrrr napsal:

Takovi jsou dnes lidi. Zejmena jde o Prazaky.

No tak samo sebou. U nás na vsi je každý dobrovolný hasič. Mezi pražákama neznám jediného. Ty nikdo hasit nedonutí. A pomůžou tak leda sami sobě. A když už něco, tak se zhádaj třeba jestli bude silnice pro pěší, cyklisty, nobo nedej bože pro auta. A hlavně aby jim nikdo neparkoval před domem. To by se učárali modrou barvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postavte barikady ne jen na 6tce ale na vsech prijezdech a pochcipate hlady. pac nebude kdo by na Prahu delal. A tech par Cinskych turistu to nevytrhne.
Bude to mit i vyhody. Sice nebudete mit co zrat, za to budete mit kde parkovat. konecne budete parkovat jako normalni lidi a treba i zadarmo. Ne jako ja tuhle jsem sel do Sarky na Dzban, zaparkoval nahore u Mekace a jeste jsem nestihl ani vylezt z auta a uz u me byl pikolik ve zlute vesticce a chtel kilo za parkovani a to nemohl vedet jestli treba nejdu do toho Mekace.
Tady at uz jedu k jake koliv vodni plose, at uz prirodni, ci umele. V okruhu 20km tady toho mam X moznosti vcetne Varu samotnych. Nikde, opakuji nikde neplatim za parkovani. A pokud nekde zaplatim viz. Frantiskovy Laze treba tak se mi ta cena odecte od ceny vstupu. A to hlavni lidi se tu koupou jako lide a ne jako sardinky, at uz ve vode nebo kolem na suchu. Co jsem videl na to Dzbane hlava na hlave to jsem jeste nevidel a to mi bylo vysvetleno ze to je malo lidi, bo je tam ledova voda a Prazaci jsou lini jit dolu pesky. To me poser na hlavu. Na to ze ma 99.9% Prazaku chalupy po cele CR a stejne tam zijou jak sardinky v betonu v tehle teplech pecene ve vlastni stave. [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji26] CHUDINKY PRAZSKE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik máš najeto? je to celkem běžný stav, když se dají druhé, třetí ... kotouče. Mně to udělalo na obou autech do 10t km, na jedničkové fábči dost brutálně, že jsem reklamoval. DRuhé udělaly to samé, pak jsem měřil házení ložiska, s tím že levé chodilo v čelním házení v desetinách, takže výměna ložiska a třetí sada už házela v přijatelné míře. Takže pokud by si to chtěl mít 100%, musel by si dát origo výrobu kotouče, vyměnit ložiska, aby nebyla vůle a to by si se pak pohyboval v jiných částkách [emoji6]
Tak jsem byl na soustruhu a dle jeho slov pry hazely oba kotouce. Oba na vnejsi strane. Tak babo rad. Kdyby to bylo na jednom kole vymenim i lozisko. Jak se meri ta hazivost loziska? Ted babo rad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ji měřil tak, že jsem hodil auto oběma stranama na hever, sundal obě kola, nastartoval, dal za 3 a nechal to na volnoběžné otáčky točit. Pak jsem na stojánku s ramenem, přiložil k čelní přírubě ložiska indikátor, co nejvíce k okrajovému průměru a sledoval ručku kolik, setin/destin to dělá mezi největšími odchylkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schválně jsem si to dohledal tady na fóru ve vlákně, kde jsem to řešil (bohužel fotku jsem tehdy nedělal bylo to v 2008), ale na kotouči řidičova strana to házelo (řekněme nějakých 12cm od středu) 0,04mm, kdežto spolujezdcova strana házela na kotouči 0,4 mm. Když jsem kotouč sundal a měřil jen na přirubě náboje, řekněme nějakých 4cm od středu, házelo to přes desetinu (0,1 mm), takže pak je jasné, co to udělá s kolem, které má 14 palců a bude kopírovat toto házení ... to by v tom byl čert, aby se ten nový kotouč nerovnoměrně opotřebil dle tohoto házení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

postavte barikady ne jen na 6tce ale na vsech prijezdech a pochcipate hlady. pac nebude kdo by na Prahu delal. A tech par Cinskych turistu to nevytrhne.
Bude to mit i vyhody. Sice nebudete mit co zrat, za to budete mit kde parkovat. konecne budete parkovat jako normalni lidi a treba i zadarmo. Ne jako ja tuhle jsem sel do Sarky na Dzban, zaparkoval nahore u Mekace a jeste jsem nestihl ani vylezt z auta a uz u me byl pikolik ve zlute vesticce a chtel kilo za parkovani a to nemohl vedet jestli treba nejdu do toho Mekace.
Tady at uz jedu k jake koliv vodni plose, at uz prirodni, ci umele. V okruhu 20km tady toho mam X moznosti vcetne Varu samotnych. Nikde, opakuji nikde neplatim za parkovani. A pokud nekde zaplatim viz. Frantiskovy Laze treba tak se mi ta cena odecte od ceny vstupu. A to hlavni lidi se tu koupou jako lide a ne jako sardinky, at uz ve vode nebo kolem na suchu. Co jsem videl na to Dzbane hlava na hlave to jsem jeste nevidel a to mi bylo vysvetleno ze to je malo lidi, bo je tam ledova voda a Prazaci jsou lini jit dolu pesky. To me poser na hlavu. Na to ze ma 99.9% Prazaku chalupy po cele CR a stejne tam zijou jak sardinky v betonu v tehle teplech pecene ve vlastni stave. emoji1787.pngemoji23.pngemoji1787.pngemoji26.png CHUDINKY PRAZSKE.

Tos vzal zas kde, že děláte na Prahu ? Respektive proč se teda všichni serou za prací do Prahy, když pak na ni nadávají ? Pražský ceny vám ale potom zase vadí. Já bych z Prahy nešel za tu cenu, abych se zadlužil na baráku a pak sem jak kokot zase jezdil dělat zpátky do Prahy, abych měl na hypotéku. A nezapomeň na to, že hodně lidí má na RZ písmeno A, ačkoliv v ní vůbec nebydlí a je to buď firemní auto, nebo takové kde si nový majitel nechal starou značku.

Samozřejmě moc dobře tohle maloměstské přezírání znám na vlastní kůži, ale beru to tak, že jsou lidi všude stejní, bez rozdílu na tom jestli bydlí ve městě, nebo na vesnici, nerad bych tedy tímto urážel ty slušné, kteří nemají to "štěstí" a nebydlí zrovna v Praze...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, kamo. Mas samozrejme pravdu. Muj koment ber z casti jako nadsazku a z casti jako trochu rejp. Samozrejme, ze k vam jezdi na druhou stranu darmozrouti vid Clinte? [emoji23] Ja si myslim nepatrim ani do jedne skupiny. Chtel jsem jen rict neprimo, ze v Praze bych zit nemohl ani prazskym platum navzdory. Porad resit parkovani, porad resit kolony, v lete nemit moznost se jit vykoupat nekam jako clovek aniz by tam bylo milion lidi. Ja bych se tam cejtil jako ve vezeni. Dnes uz rozumim, ze co Prazak to chalupa.
Jinak na vesnicich nejvetsi zlo jsou naplavy z vetsich mest. Starousedlici spolu vychazeji. Privadruje tam nejaky zbohatlik co prodal svuj 3+1 ve meste a je problem. najednou si mysli ze mu to tam patri, nejlepe 3m vysokej plot aby mu tam nikdo necumel atd. Ty lidi pak hlavne v tech panelacich na lezato se ani neznaji, kazdy si hraje na svem pisecku..kultura zadna, hospoda zadna, jine akce zadne jako je u klasickych vesnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...