Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 42 minutami, beuticek napsal:

Neee, dylino, ses měl líp učit ???

 

Pravdu má ten hoch, holt komu není shůry dáno . . ., kdyby jste byli kamarádi a ne jen žvástilové, tak se mi vy Pražáci na tu Octávku složíte, každý dá 100tis, co to pro Vás je  ( 2 platy) a uděláte chudákovi z KV radost a ještě dobrý skutek. Protože potřebným je třeba pomáhat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím kromě workoholika Stana, kterej doluje zlaťáky můžou tak nějak všichni, super.

 

Účast potvrdili :

 

Clint, Ozák, Kokta, Beuticek, Kočkagin, Radius, Sid, Tomiikk, Motosman, Sabiza, Arlo, Barbossa... Pancho s otazníkem [emoji3]

 

Někdo další? Někdo z nových debatérů? [emoji6]

 

Co Pawouk? [emoji6]

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Clint napsal:

Tak zatím kromě workoholika Stana, kterej doluje zlaťáky můžou tak nějak všichni, super.

 

Účast potvrdili :

 

Clint, Ozák, Kokta, Beuticek, Kočkagin, Radius, Sid, Tomiikk, Motosman, Sabiza, Arlo ... Pancho s otazníkem emoji3.png

 

Někdo další? Někdo z nových debatérů? emoji6.png

 

Co Pawouk? emoji6.png

 

 

 

 

 

 

Všichni až na toho nejdůležitějšího, jehož modrý stín je rychlejší než jeho krok. Jehož všech 7 smyslů je v pohotovosti v případě páchaného bezpráví slepičího světa na ovečkách.  Říkají mu ochránce všech bezbranných ovcí. Jeho síla, obratnost a vytrvalost zachrání svět. :-)

Clint už evidentně se mnou nepočítá, to ale nevadí, já stejně nepřijdu dokud nepřijde Pawouk. :-) :-) :-) 

Teď vážně, je mi to líto kluci, rád bych Vás po dlouhé době všechny viděl, ale asi mi to nevyjde, práce hodně, málo času, pokud se člověk nechce ještě okrádat o čas s rodinu. Teď je to tam navíc samá uzavírka a zdržení z Varů na Prahu a Žilina ani nevím kde to je, jak se jmenuje ta restaurace? Tedy na 90% nedorazím. Snad už se to za krátko zase srovná a bude to lepší. Váš Skoda killer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...