Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Client prodal Krušovice protože musí brát děti na sraz a v  Žilině mají dětské hřiště. ? 

Já se hlásím jako staronový debatéra a přijedu se na vás podívat a tímto vyzývám Pawouka a Petra plačku (ne Petře nemám pro tebe sýr) ať dorazí též na sraz ? 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, ty kluku jedna ušatá, až budu dělat na letišti. Dělat - to by bylo silné slovo :-) v pravidelných směnách a až se mi tady všichni budou přizpůsobovat kdy budu mít volno, až budu mít sraz v dojezdové vzdálenosti 10km ( a ne 110 a 45min.) Pak budu jezdit klidně každý týden. A ano v neposlední řadě hraje roli i to, že každý takový výlet je pro mě výdaj skoro litr. Což kdybys měl dávat ty, tak už žádný srazy ani neděláš. 

A ano, když si nejsem jistý, neslibuji. Slibuji když si jistý jsem, protože když řeknu, že někam přijedu, pak přijedu. Ne jako už kolikrát ze zdejších slibotechen, co nakonec nepřijeli.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš Stane, Clint = generál, všichni se musí přizpůsobit. na druhou stranu na to má právo, když jsou to jeho srazy a nikdo jinej asi evidentně nevymyslel lepší nebo kompromisnější a já to respektuji, o tom po tom. Na druhou stranu by měl zase on respektovat to, že se u každého najde období kdy z různých důvodů prostě jezdit nemůže ač by třeba rád. Pancha třeba už kurvy přestaly bavit a tak třeba zase začne jezdit, Kapitán povýšil na admirála a tak má Superba v dehtu ( sýr pro mě stále nemá - to dřív podojím nějakou krávu a udělám si ho sám :-) ) a tak chce přijet aby se pochlubil jak mu vržou papundeklový dveře. Stan si zase z Oktávky udělal usazovacá čistírnu dešťové vody tzv. modrá úsporám na splachování wc nebo zalévání kytiček. Stačí když deš´tovku naleje do chladiče a za 2 dny z ní má po usazení pevných látek v podstatě destilku. :-) :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@stanmar to naštve s tou chladící kapalinou..... tak hlavně že si nic neplatil....

 

Na mé ovci od začátku se loupe lak na předním nárazníku a aktuálně po 7 letech začíná i na kapotě.... holt neuměli lakovat v roce 2012.... Auto myji jenom ručně a vapku mám vždy cca 1,5 metru od laku.... V celku mě je to jedno, ale prostě lak by se neměl loupat na spodní vrstvu....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Barbossa napsal:

Přesně ale teť zastávám názor že Dehet patří jen do lodí, kamen a služebáku ?

Kdoví co si (jestli vůbec) koupím tak za 5 - 6 let.

Raději začnu opatrně připouštět možnost dieslového agregátu, neb pak by to mohl být strašný veletoč.

Ostatně jeden takový (původně) zastánce benzínu by se tu mezi námi i našel a těch keců ze všech stran co to potom při jeho přechodu na naftu provázelo ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dehet tak jedine Landcruiser, kde to ma smysl nebo SQ7 V8 kde to ma smysl tez. Ale pac bych musel asi rozprodat rodinu na organove nahradni dily abych na takova auta mel, tak mi nezbyva nez benzin. A protoze nejsem elektrikar jako Motos tak ani elektrika me nezajima. Sice Motos chce soukromou Teslu S, ale ted obdivuje a slinta nad novinkou od Slepice s bleskama - Citigo za prijatelych 500tis s nadhernym dojezdem 200km. [emoji23][emoji23][emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Stane, at chci nebo ne, musim napsat, ze mas bohuzel pravdu. Ja jsem ovsem presvedcen ze i ta bleskova manie nebude mit dlouheho trvani. Slepa vyvojova vetev umele protlacovana.

Beu - bud chlap a neschovavej se za manzelku, vsichni vime ze si ji toho Wranglera po cesku vnutil. Byl to Tvuj sen ho mit v rodine. [emoji1787][emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, stanmar napsal:

Kdoví co si (jestli vůbec) koupím tak za 5 - 6 let.

Raději začnu opatrně připouštět možnost dieslového agregátu, neb pak by to mohl být strašný veletoč.

Ostatně jeden takový (původně) zastánce benzínu by se tu mezi námi i našel a těch keců ze všech stran co to potom při jeho přechodu na naftu provázelo ...:D

Já určitě takový zastánce benzínu nejsem. Až se elektrika dostane na úroveň spalovacích motoru klidně na elektřinu přejdu bez emocí. ? Bez tak to bude všechno plné plastů a vrzat to bude jestli benzín nebo nafta je to jedno to samé ? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...