Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

V 31. 10. 2019 na 16:23, Barbossa napsal:

Tak jsem je koupil. Už je mám doma a zítra na to jdu. Jsou docela úzké, ale díky tomu, že ta moje německá mrdka má jen 205/55 pneu, tak se tam vleze. Zvedne auto o 18 cm, tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Passat má naprosto debilní spodní kryt motoru, takže to bude zábava. 

 

Jinak jsem zvědavý na nový olej. Teď jsem objednal Liqui Moly LONGLIFE III 5W-30. Zatím to doporučili asi všichni mechanici, co znám. Tak jsem zvědavý, zda to půjde jakkoli poznat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě vydrž. Škodovka nám zatím ukázala jen modely nejvyšší řady a hlavně novinářská auta, která jsou vždy ve skvělém stavu. Počkejme si na první půlroční zprávu pro servisy, kolik lidí si bude stěžovat na zatíkání panoramy, vrzání madel a středového tunelu. [emoji23]

A pak na první zimu. Už teď Columbus v zimě funguje jak jitrnice na veganském večírku... Nepočítám, že to nějak vylepšili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...