Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, LukášCBR napsal:

Chlapi, vy si tu teda notujete :-)).

Ještě tu chybí jeden do "party" (Clerfayt)...

No většinou je to tak, že nejvíc nadávají a pomlouvají Ti, jenž dobře ví, že si to dané auto (z různých důvodů) stejně nikdy nekoupí. Tím ovšem netvrdím, že musí a bude vše stoprocentní.

 

A k ceně, pokud se to opravdu poser.. a bude se započítavat emisní pokuta k novým autům, bude cenovka třeba za 2,0 TSI mimo realitu.

Sám jsem zvědav na ceník a nepočítám s tím, že pokud tam bude hafo všech asisentů, že bude nějak opticky příznivý, nicméně O IV jde tak jako tak určitě mimo mě (možná tak až bude fc)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@stanmar Vidíš to a já, starý odpůrce Octavií, o té nové generaci začínám uvažovat. Konečně jsem doplatil hromadu věcí a říkám si, že by bylo fajn konečně auto, o které se nebudu muset 5 až 7 let starat a budu tam lit jen olej. Počkám si, jak dopadne cenově ta 1.5 TSI Evo, protože bych klidně šel do toho skorohybrida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím operák se podle mě nevyplatí, když už nemáš peníze tak si radši půjčit od banky za pár procent.... operák vychází podle mě tak na 15% urok min...

hlavně známému pak tam zakroužkovali každej škrábáneček a musel zaplatit cca 15000Kč na víc...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, LukášCBR napsal:

 

Ale není jen ve 4x4, je i bez tohoto pohonu, viz.

 

Adjustments.thumb.jpg.9bb309c0840d7a2ae2fa79e567bcd9fb.jpg

@beuticek kupuješ auta z OL? Nebo na OL? Koukám, že nás tady moc fyzických osob není. To jsou samé OL, fleety, leaseplany atp. :-)).

Octávku ne, tu jsem kupoval jako ojetou z vráceného OL - tak jsem to myslel. Karoqa pro manželku jsem koupil na OL. Máme u ALD zaměstnanecký program. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Clint napsal:

Je to super kára, lift je nejhezčí. Prej i vnitřní materiály si polepšily. Myslím že Plačka hanbou nevyjde domu, když tak bojoval proti Škodě. Teď už mu nikdo kejvat nebude emoji23.png

souhlas, ač zatížen na kombajny, musím potvrdit že lift je povedenější :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, beuticek napsal:

Bez servisu s pojistkou 7300/měsíc, spoluúčast 5%. Na úvěr by mě to vyšlo dráž. 

no a to vychází s jakym urokem, než kdybys to platil hotově? z nečeho žít musejí, jako každá hypoteční banka chce mít minimální zisk 5% ročně....

 

známej má kodiaqa a spočital sem mu to na cca 15% ročně... kdyby si pučil od banky, tak to má za 3% ročně na firmu a kdyby dostal nahouby urok, tak max 6%....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...