Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Jen ze ty Toyoty musi mit ksicht, ktery budou brat vsude na svete. To neni slepice co se prodava v Evrope max v Rusku..
Navic kazda Toyota bude jezdit, kdyz uz Tvoje slepice davno ne.
Mne se soucasne Toyoty libi. Stejne jako Mazdy a na popojizdeni v kolonach v Praze opravdu nepotrebuji 200kw jako nekteri tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diesely Japonci neumi, to je pravda.
Motosi jako ze masaze sedacek seberou motoru 200kw vykonu jo? To ti pak na jizdu po Praze zbyva 6kw. To staci.
Ted jsem byl sluzebne v Plzni, rano v nejlepsi cas pres celou Plzen kolony, odpo kdyz jsem jel z5 to same. 99% lidi 1 clovek v kazdem aute. Kdepaaak, tohle by nebyl zivot pro me. Travit ho v kolonach. Prazaci to evidentne miluji. Ja jsem v praci 20km za 20min. Zadna kolona. Prazaci tezkej zivot maj. Ani za 50 mesicne. Naplavy co dojizdeji jsou ovsem jako kobylky. Pro prachy vsechno. [emoji1787]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň je ráno 7:30-9:30 a odpoledne 15:00-17:00 úplně narvaná... Já jezdím taky sám, jinak to nejde a nemůžeš i když stejným směrem jezdí někdo další čekat na sebe, já někdy jedu dřív, někdy déle z práce, prostě nemůžu být s někým dalším na sobě závislí. Ale pravda je, že dneska jsou všechna parkoviště na sídlištích narvaná k prasknutí a že mraky Plzeňáků do MHD prostě nevleze, na druhou stranu se ani nedivím, když jsou narvané tramvaje a trolejbusy ve špičce ukrajincema, polákama a další havětí, smrad, zloději atd atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diesely Japonci neumi, to je pravda.
Motosi jako ze masaze sedacek seberou motoru 200kw vykonu jo? To ti pak na jizdu po Praze zbyva 6kw. To staci.
Ted jsem byl sluzebne v Plzni, rano v nejlepsi cas pres celou Plzen kolony, odpo kdyz jsem jel z5 to same. 99% lidi 1 clovek v kazdem aute. Kdepaaak, tohle by nebyl zivot pro me. Travit ho v kolonach. Prazaci to evidentne miluji. Ja jsem v praci 20km za 20min. Zadna kolona. Prazaci tezkej zivot maj. Ani za 50 mesicne. Naplavy co dojizdeji jsou ovsem jako kobylky. Pro prachy vsechno. [emoji1787]
Jezdím denně 35 až 40 kilometrů jedním směrem. Že severu na jih a pokud není nějaká šílená situace, zvládám cestu za 45 minut. Průjezdu fakt pomohla Blanka. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jak jezdím po celém okruhu, je to docela jednoduché a mám výhodu v tom, že nenajíždím do Blanky jinak než od Holešovic nebo od Strahovského tunelu. Tam ty vjezdy zavřené nebývají. Ona je ovšem fakt potřeba dodělat vnitřní a začít s vnějším okruhem. Potom se dopravě zase trochu uleví.

Ale všeho všudy mám pocit, že doprava v Praze je lepší než třeba pěti lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...