Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Sabiza napsal:

 

Problém ve tvém uvažování je, že si myslíš, že obyčejný člověk má nárok na nové auto a nárok na Octavii. Nemá. Nové auto je luxusní zboží, na které má málo lidí. Vždy to tak bylo, vždy to tak bude. A promiň, ale Octavie není automobil pro průměrné české rodiny. Pro ty jsou tu jiné modely od ŠA - Fabia, Scala, Kamiq... 

No nevím, kdo má problém s uvažovánim.  

Podle Tebe jsme česká lůza s nárokem na fabii a nebo max. na vomrdanou octavii, kterou vy elita pro plebs olítáte. Ještě si zapomněl dodat, že nový superb je pro manažery a firmy. Lůza ho může umýt, když mu to někdo dovolí.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, kdo má problém s uvažovánim.  
Podle Tebe jsme česká lůza s nárokem na fabii a nebo max. na vomrdanou octavii, kterou vy elita pro plebs olítáte. Ještě si zapomněl dodat, že nový superb je pro manažery a firmy. Lůza ho může umýt, když mu to někdo dovolí.  
 
Tys to nepochopil, co? Ale to nevadí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sabiza napsal:

Co se týče té vybavenosti, myslíš, že u Prahy je to jiné? U nás ve vesnici nemáme ani ten ranní autobus do školy... resp. byl, ale pak rozkopali most, který je dva roky v nehnutém stavu a děti chodí kilometr na další zastávku po cestě bez chodníku.

Ale to místo jsi si vybral sám, takže si nemáš proč stěžovat, to jsi mohl tak nějak tušit. No hlavně že máš dobře zaplacenou práci v Praze a musíš z té "vesnice" dojíždět autem... 

Je to prostě něco za něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Sabiza napsal:
Před hodinou, Clerfayt napsal:
No nevím, kdo má problém s uvažovánim.  
Podle Tebe jsme česká lůza s nárokem na fabii a nebo max. na vomrdanou octavii, kterou vy elita pro plebs olítáte. Ještě si zapomněl dodat, že nový superb je pro manažery a firmy. Lůza ho může umýt, když mu to někdo dovolí.  
 

Tys to nepochopil, co? Ale to nevadí.

Ne, on ne... 

Já ano, a souhlasím s tím, pokud si totiž ten průměrný člověk něco nenašetří těžko si z fleku koupí novou O IV či jakékoliv auto (věc) nad půl milionu bez úvěru (hypo...) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto já bych nikam do úplné prdele nelezl. A ještě tam stavět Štrougalovu haciendu za pět míčů, pač pozemek byl za padesát tisíc. To se raději uskromním s barákem, ale bydlím někde, kde je alespoň základní infrastruktura. Školku máme 300 metrů, školu 500, společně s gymnaziem. Mladej chodí sám a sám se vrací. Pěšky. Na náměstí, kde mám banku, bankomat, poštu, základní obchody se vším to je deset minut pěšky. Lidl, Penny a teď Billa kilometr autem. Nejsme žádné velké město, ale ani prdel světa. [emoji6] A do práce to mám po dálnici 25minut.

 Ale co se mi líbí je, že žádné zácpy, relativně čistý vzduch a úplný klid. Neslyším v noci nic než sousedovic lizpiče štěkat.

 

 

 

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lizpiče souseda slyšíš a kuní dupot u Tvého TDI :-)  a jediný co tam nemáš je práce, no to já ale taky ne a to žiju oproti NS ve velkoměstě a musím dojíždět jak já tak žena za prací do KV city, provincie od Russia. No, ale už skoro začíná výstavba polygonu BMW, tak pak na čaje za Váma budu jezdit v I8. :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Barbossa napsal:

No tady to je slušný oddíl ?j

á potvrzuji  ještě jednou neděli páč jsem se před chvílí přetankoval  domů   a tři týdny o mě v práci neuslyší 

 

 Sem nevěděl že když nemám na zimaky dá se koupit auto s kundou. ?

 

woe mám 3 kontokorenty, na zimáky to dá dohromady :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...