Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

V 29. 11. 2019 na 10:10, Clerfayt napsal:

To se mi líbí. Chci to i na svojí OIII. 

IMG_20191129_082413.jpg.38aa870c8113579ef10fc39fbc66c741.jpg

Kovbojové mají zase nové hračky ?

Aspoň to je praktický ? dobře se s tím budou sundavat v Praze motorkáři, babky na přechodu a děti na nástupním ostrůvku ??

A světla jim nechají halogen ? tohle je možný snad jen v ČR. 

Už by je mohli aspoň naučit jezdit protože většina těch kluků jezdí jak Pepík od Chlumce na pivo. A řidičské dovednosti asi trenujou na hrací konzoli ?.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já proti policii ČR nic nemám. Párkrát jsme si to vysvětlili a od té doby když se potkáme a jedu na moto tak se i zdravíme. Oni placackou já nohou (nikdy si myslí že to znamená že na ně jak pes chči.u ale jen slušně zdravím??

A po zadním na mě taky mavaji že se jim to líbí ?. Většina jsou normální a zbytek ignoruji. Takže bych jim ty světla přál i seřízene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clerfayt napsal:

Dokud budu fanda Škodovky (i když mě poslední dobou sere jak naslouchá Eurosojuzu a ne zákazníkům), nesmí mi hundaj domů, ani kdyby do něj dávali osmiválec za běžnou cenu.  

Jenže stát se nemá rozhodovat podle toho, co se mu líbí nebo ne, ale podle cen. Čistě dle toho, na kolik co vychází peněz. Pokud Hyundai nabízí lepší cenu v pořízení a v následné klasické údržbě, nemá stát řešit to, co je nebo není hezčí či více cool. A zrovna třeba i30 se mi pro měšťáky líbí. Pokud to brali v těch 1.6 GDI motorech, tak jsou bez turba, můžeš jim nakládat v podstatě téměř hned a hlavně... rozvody jsou řešení přes řetěz, takže to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Kluci, chtěl bych Vás poprosit o hlas pro mého bratrance PETRA BĚŽELA, který byl nominován v anketě ZLATÝ VOLANT 2019 v kategorii motokáry. Stačí jeden klik, bez registrace a dalších píčovin.

 

Vzhledem k tomu, že mě baví vaše diskuze, poslal jsem hlas ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...