Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Kvalitka. A ještě kvalitnější je, že servis nemá na skladě světlo. 

 

Ale kurva, celý to téma je naprosto boží. :D To auto se muselo montovat nejspíše v pondělí po delším volnu, protože to není možný. :D:D:D:D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď mi Sabizo řekni, co konkrétně jako na té panoramatické střeše jako řidič tolik obdivuješ? Podle mě je to jen zbytečný potencionální problém za který si navíc z vlastní vůle sám mastně připlatíš. Já jako řidič koukám skrze čelní sklo, děti vzadu nebo případně výjimečně převážená jiná osoba by to možná ocenili, ale jako jinak to k ničemu není.
Já bych to rozhodně nechtěl, raději připlatit za jiný prvek výbavy.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Clint napsal:

My bohatší a vyvolení máme čističky vzduchu, ale ti chudí bohužel jezdí lacinejma čoudícíma benzínama. Na druhou stranu, co ušetřili nákupem těchto sekaček, to můžou vyházet každý měsíc do benzínu a vypustit vejfukem. emoji23.pngemoji23.png

Tomuhle říkám názorový veletoč....

Před pár lety by sis před naftou ani neodpliv a teď ji velebíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi pravdu. Já proti naftě jako palivu nic nemám, jen po těch letech s benzínem se mi jeví poněkud hlučnější. I když už nejmodernější motory také nejsou tak traktorové, jako dřív. Navíc vzhledem k mému ročnímu nájezdu bych zas tak moc neušetřil. Rozdíl v pořizovací ceně mezi mým benzínem a naftou 2,0 Tdi /110 kW neberu v potaz (byl jen 20 tisíc ve prospěch benzínu). 

Je možné že se ještě moc rád vydám dieselovou cestou, abych měl alespoň nějaký ten spalovací motor pod kapotou. 

No ve výhledu zhruba 5 let měnit auto nemíním. Ale myslím si, že se právě v těch nejbližších letech ukáže jak to bude dál. Neb tlak na snížení emisí nejspíš bude mít větší vliv na benzínové motorizace, než na naftové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...