Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Na tyhle svolávačky bych nešel . Ecall mě nezajímá, je to jen nástroj na fízlování populace . Ostatně jsem si naschvál auto objednával těsně před jeho poviným zavedením. 

A hlídač nefunkčního blinkru mě nesete. Všechny moje předchozí auta ho taky neměli a neposral jsem se z toho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi na dálnici kua nějak nezdálo zatáčení volantem, při větší rychlosti a malých korekcích směru se mi zdálo, že musím tím volantem jako by lehce překonat malinký odpor. Jakoby odlepit volant, zajímavý, že v pomalé rychlosti je to ok. No ještě to budu sledovat, doufám,, že mi nechce zamávat servo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Clint napsal:

Dneska se mi na dálnici kua nějak nezdálo zatáčení volantem, při větší rychlosti a malých korekcích směru se mi zdálo, že musím tím volantem jako by lehce překonat malinký odpor. Jakoby odlepit volant, zajímavý, že v pomalé rychlosti je to ok. No ještě to budu sledovat, doufám,, že mi nechce zamávat servo...

Nejsi si jediný komu se to děje ? mě na originálním podvozku a pouze na zimních pneu. Už na novém autě. 

Editováno: , autor: Joker 85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Aha, no já sem dal teď na radu známého ze servisu a vypnul asistenta únavy a byl sem to projet a zatím ok.

Tohle to mohl poradit jen autorizovaný servis ?To je jak když ho budeš chtít mít většího a někdo ti poradí že nošení prezevativu u sebe ti pak  přidá 5cm???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to udělalo doslova to co jsi přesně a výstižně popsal tak s tím opravdu nemá žádný asistent nic společného. 

Já to budu reklamovat až ke konci záruky protože jsem komplet vycházel podvozek tak ho budu muset při reklamaci vrátit. A na bezpečnost to naštěstí nemá vliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem jezdil v našem novém Volvu V90 za 1, 4 míče a to auto neumí ukázat ani teplotu vody a oleje [emoji23] Hlavně, že to má jen samé displeje a cinká to na tebe kvůli každé píčovině. Prodejce se vyjádřil, že teplota vody a oleje je zbytečný údaj pro řidiče a že ho to plete [emoji38] Když chceš hned změnit třeba stanici na rádiu, potřeboval bys manuál.

 

 

 

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...