Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Tak to já měl první den už min. čtvrtek. Vyrazím z garáže objedu blok a zjistím, že nemám služebního founa. Vracím se  pro něj. Přijedu do práce hodím noťas do dokyny a kurňa... jaké mám heslo ?, ne nevzpomněl jsem si, prostě bez 8 dnů měsíční volno udělalo své.  Pět pokusů a účet bloklý, takže jsem iniciativně vyrazil na sedmou abych stáhl stovky mailů a pak jsem pokorně čekal do osmi,  než dorazili ajťáci do hokny a zresetovali mi heslo... takže taky super začátek... ale volno bylo skvělé, totálně mě to odstřihlo od práce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal ji muj synek od meho stryce. Husta vec, 3 rychlosti a zpatecka a vytahne to az na 7km v hodine. Ma to svetla, majaky vse blika a sviti a i sirenu. Nosnost 30Kg, tedy nic uz pro me. Ma to klicek na nastartovani a je to proste BMW.
Pridavna kolecka, novy bezpecnostni povinný prvek vybavy, vyhlaska EU. I Motos si je bude muset nechat dodelat. O Clintovi ani nemluvim. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...