Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Hlavně ve 210tis musel y bejt dělané rozvody a současně se mění právě i vodní pumpa a ž eby vydržela nová pár desítek tis se mi zdá blbost. Závada vodních pump byla vadná série z fabriky. Podělávalo se to po 50tis, ale jak píšu, starší ročníky se starou pumpou. Mně a Beutíčkovi, ačkoliv máme 2014, tak držej. Já najeto 150tis a Beu myslím o patnást méně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dělat řemenové rozvody ve 210 000km, tak možná když to auto je najede do 5 let.... :-D pak už by stejně měli měnit, protože je to časová bomba....

 

jo můj řetěz v tsi oktávce, to drží jak skála!!! jo to je etalon spolehlivosti 1.8 TSI.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde sezenes novej Short motor za lepsi cenu? Ten muj znamej uz opravoval par skocenejch 1.8 TSI a rikal, ze zalezi. U jedne, tam se to potkalo dost a oprava vysla na 40tis . U druhe se to nepotkalo tolik a vyslo to na 20tis. Jestli tedy sezenes noveho Shorta 1.8TSI za 50 tak to chci vedet kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Allegro. Tam koupíš motory za hubičku. Kdybych se tehdy chtěl jebat s Insignií, měl jsem tam kompletně připravenej motor za nějakých 5200 zlotých, což je 32 tisíc. Samozřejmě tam kupuješ jen motor jako takový, není tam ostatní příslušenství jako vodní pumpa, turbo, převodovka, spojka atd. Fakt jen kastlu s válcema. 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

A kde sezenes novej Short motor za lepsi cenu? Ten muj znamej uz opravoval par skocenejch 1.8 TSI a rikal, ze zalezi. U jedne, tam se to potkalo dost a oprava vysla na 40tis . U druhe se to nepotkalo tolik a vyslo to na 20tis. Jestli tedy sezenes noveho Shorta 1.8TSI za 50 tak to chci vedet kde.

dá se sehnat, stačí pohledat ebay, allegro atd... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí Google překladač a pak využít služeb prostředníka. V Polsku existuje hromada firem, které zásilku převezmou a pak jí pošlou do ČR. Většinou sídlí u hranic s tím, že zásilku pak převezou na Českou poštu a pošlou.

 

Třeba tady:

https://www.znemecka.eu/preposilani-zasilek-z-polska posílají jak z Polska, tak Německa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ten odkaz, pořád nějak nechápu, jak to funguje [emoji2]

Najdu si na Allegro věc, tu koupím a? Ten odkaz na tu věc pošlu na tu službu a oni to vyřídí a přivezou? Nebo se to podle na jejich adresu v tom Polsku a oni to potom přepošlou mě? Jsem trochu mimo, tohle jsem ani netušil že se dělá [emoji848]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaregistrujes se na to serveru znemecka. Oni ti priradi polskou adresu na kterou si ten balik nechas poslat a oni nasledne ten balik prevezmou prevezou do CR a tady poslou na Tvou ceskou adresu. Tedy ty zaplatis standartni polske postovne, a te prepravni sluzbe zaplatis za poslani baliku vcetne ceskeho postovneho. Presny mechanismuz nevim, ale to asi vyplyne az se u nich zaregistrujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...