Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Tak už víme, proč Škoda ENYAQ [emoji38]

Jméno nového modelu zní Enyaq a je odvozeno od irského slova „enya“, což znamená „zdroj života“. Samotné slovo enya pochází z původního irského slova „Eithne“ a lze je volně přeložit jako esence, duch nebo princip. Zároveň název začínající písmenem „E” odkazuje na elektromobilitu a písmeno „Q” na konci dokládá, že se jedná o člena SUV rodiny značky Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Stringo napsal:

Nebo slevit z požadavků... Já třeba už víc navýšit rozpočet nedokážu. Docela jsem rád, že jsem si jednou v životě koupil úplně nové auto a že vím jaký to je pocit, ale další už asi nové nebude... Letos se má opět plošně zdražovat a to zejména ojetiny.

No níž s autem než které mám mám teď jít nechci. Ostatně bude to možná poslední možnost koupit si to, co bych chtěl (a taky na co budu mít) tedy budu muset rozhodně navýšit částku na výdaje. Ale to zas takový problém být nemůže, neb Petrrr a Clint tady věčně píšou, že zde v Praze bereme nehorázný prachy. :D

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kokta7 napsal:

@beuticek to jako nepučíš manželce oktavku?nechtěl bych být tvůj manžel ? já ji pučuji od jakživa všem... dyt je to autoo jenom ?

 

 

To víš, každej máme jiný preference miláčka. Manželka má Karoq, co chtěla. 

BTW: já bych tě taky nechtěl za manželku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono není jak. Viděl jsem ji ve čtyrech barvách. Nafoukni čumák ze Scaly a zadek splácej z Činských a Korejských aut. Škoda že nabyl kombík. Celková proporce taky nic moc. Ale je to můj pohled. Když jsem viděl zadní blinkr, tak jsem se zděsil. Možná to časem pochroupu, ale reakci mám horší než na 4 očku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovky mě vlastně ani nevadí, ale jak píše Motosman.. 4 očko se mě líbí víc teda..... Už i Kordiak nebo Karoq vypadá lépe než aktuální Ovce...

Nemám rád nové Baworáky, ani Audiny.... Jenom Mercedes se mě líbí, třeba éčko nebo céčko je krásné...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už přesně nevím, jak jde ta linka. Tuším že jde směrem dolů, doleva, vlnka a pak rovně.
Já nevím, blinkr by měl blikat jednotně. Tohle promítání nemám rád a ani mozek to není schopen okamžitě vyhodnotit = ha, blinkr, mám..... - ty jo dobrý - co bude dál, kurva bude odbočovat.
Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...