Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Chce to vidět naživo, já si podle fotek OIV taky napřed myslel jak je to povedený, ale nakonec zůstalo u dojmů, ve chvíli kdy jsem u ní stál, tak zepředu v některých barvách jenom nafouklá Scala... Proti které ovšem nic nemám. Holt když se design sjednocuje není to vždy ku prospěchu věci. 

Ale o tom to je, jiný zas bude tvrdit jak je pěkná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Clint napsal:

Kdy uděláme sraz? Stane, hoď sem nějaké termíny... 

Dík že se mě po několika měsících ptáš na moje možnosti před tím, než sem dáš nějaké datum. 

Ale od letošního roku to asi moc slavné nebude, neboť jsem více pracovně vytížen, každopádně na to do konce týdne kouknu. 

 

Editováno: , autor: stanmar
Oprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, snad nechceš srovnávat to, když se pošťuchuje německá premie mezi sebou občas nějakou vtipnou reklamou. Já mluvím o tom, že kdyby na německém trhu spustil korejský Hyundai takovou na ničem založenou trash talk masirku na VW, jakožto německou dominantu, tak to můžou zabalit.
Jedna věc je vtipné čeření konkurenčních vod a druhá věc je agresivní hate.

Myslím třeba hlasového asistenta MB, který na dotaz: „Co si myslíš o BMW?“, odpoví: „Přesto to co Ty, jinak bychom tady spolu neseděli.“.

Když vezmeš všechny reklamní kampaně obou automobilek, tak nejsou nijak urážlivé a nevhodné. Skvělá byla reklamní kampaň třeba na letišti, kdy Hyundai dal reklamu s nápisem: „Vítejte v zemi Hyundai.“ a škodovka na to odpověděla: „Nenechte si nic nakukat.“

To, že generální ředitel českého Hyundai byl idiot, víme. Na druhou stranu dokázal prorazit s korejský autem v ČR. Dokázal jim udělat skvělé tržby a nahnat zákazníky. To mu upřít nikdo nemůže.

A nakonec kampaň s tím, jak Hyundai dal na autosalony škodovky? Naprosto boží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelíbí se mi to (ten nápis místo znaku) a abych řekl upřímně, tak sedan OIV se mi nelíbí celý vůbec. Prdel jak nabouraná a předek s tou divoce tvarovanou maskou chladiče několikrát lomenou ke světlům je taky divný. To samé u fl Superbu, ty masivně olemované mlhovky s mohutným spojlerem předního nárazníku mi k tomu jinak krásnému auto vůbec nesedí. Nechápu kdo to takhle dokáže zprasit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, fakt se vám ta nová O4 líbí? Já zrovna včera pozoroval dvě, co jsme měli v práci na ukázku a musím říct, že vevnitř vypadá sice zajímavě, ale ten zevnějšek je prostě divný. Všechno takové... no... ostře řezané, ale zároveň hrozně nedospělé. Jako nikdy bych neřekl, že to řeknu, ale zlatej Proceed od Kie, který vypadá oproti O4 v kombíku mnohem zajímavěji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už zbývá jen Paříž, loni byl poslední Frankfurtský autosalon. Sice má být nahrazen nějakým autosalonem v některém ze tří vybraných německých měst, ale kdo ví. 

Mám obavy že to lepší nebude a že tohle může mít za následek i definitivní konec autosalónů v Evropě. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2020 na 19:52, Clint napsal:

... Kdy uděláme sraz? Stane, hoď sem nějaké termíny, kdy se nebudeš válet pod Karosou?... 

Tak třeba 

2.3. pondělí 

7.3. sobota 

8.3. neděle 

10.3. úterý 

12.3. čtvrtek 

30.3. pondělí 

Teoreticky bych mohl ještě několik dalších dnů, ale to už mám denní v práci, a to bych už nestíhal ani na 6 hod. večer. 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...